Obnovit stránku

2D to 3D Conversion

Snadný převod 2D do 3D
 


 


Unikátní technologie Panasonic převádí 2D obraz na vysoce kvalitní 3D obraz v reálném čase. Hloubka obrazu je analyzována z kompozice barvy a jasu jednotlivě pro každou scénu. Kromě běžných televizních programů může být tato metoda použita i pro konverzi různých 2D obrázků - například z obsahu webu, Blu-ray disku, fotografií a filmů uložených na paměťových kartách SD - na 3D obrazy s vysokou přesností zobrazení.

 


 

3D zábava, která vás pohltí

Nyní můžete vstoupit do 3D světa domácí zábavy a vychutnat si nový rozměr v zábavě. Od filmů a hraní her, až po sledování sportovních a televizních přenosů, 3D je přímo u vás doma. Můžete si vychutnat nové hollywoodské senzace v ohromujícím 3D prostoru. Nic nepřekoná požitek z hraní na velkém 3D televizoru Panasonic.

  

Vychutnejte si filmy a hry ve 3D 

Ubisoft a Panasonic dlouhodobě spolupracují s cílem přinést hráčům co možná nejlepší zážitky. Když Ubisoft na začátku zvažoval možnosti 3D prostoru, ihned varovali, co vše může technologie nabídnout ve smyslu vtáhnutí do hry a intenzity prožitků.


 

3D hraní her 3D filmy

 

Ubisoft vždy věřil v investice do nových technologií a spolupráce se společností Panasonic, s jedním z nejmodernějších televizních producentů na světě, slibovala opravdu výjimečnou příležitost. Výsledkem této spolupráce je vzrušující 3D zážitek pro hráče všech žánrů. 
P-DC1-WEB28