Obnovit stránku

Panasonic

Panasonic TV Anywhere

Panasonic TV Anywhere: Vaše televize kdekoli přes internet

Touch Pad Controller

Dálkový ovladač VIERA s dotykovou plochou umožňuje procházet web a další aplikace pouze pomocí palce a pohybů, které znáte z nejnovějších chytrých telefonů a tabletů.

Wide viewing angle

Díky širokému pozorovacímu úhlu 178 ° uvidíte jasné a zářivé snímky z každého sedadla v místnosti. Podsvícení nabízí přenos clony, která zvyšuje kontrast mezi světlými a tmavými barvami a zlepšuje odezvu pro poskytnutí plynulejších videosekvencí.

Hexa-Processing Engine

Hexa procesor s dvojitým jádrem analyzuje a optimalizuje každý obraz, pro ostré detailně prokreslené snímky i při svižné akci. Tento výkonný procesor také zjednodušuje multi-tasking mezi chytrými funkcemi televizoru. 

Camera Built-In

Inteligentní televizory VIERA HD jsou vybaveny samovyskakovací vestavěnou kamerou s technologií rozpoznávání obličeje, která umožňuje televizoru "rozpoznat" různé členy rodiny a pozdravit je na jejich vlastní, osobní domovské obrazovce.
 

Viera Link

Technologie VIERA Link vám poskytuje možnost kontroly nad všemi multimediálními zařízeními Panasonic pomocí jediného dálkového ovladače. Jednoduše připojte přístroj Panasonic ke svému televizoru a můžete začít. 

Clear Panel Pro

Hluboká čerň a její vyjádření je možné pomocí nového filtru, který potlačuje externí odrazy. Nový systém podsvícení rozděluje obraz na 16 samostatných částí.

VIERA Remote App 2.0

Změňte s aplikací VIERA Remote App 2.0 způsob ovládání televizoru pomocí chytrých telefonů a tabletů.

Backlight Scanning

Ovládané podsvícení dovolilo z rozdělení podsvícení na určité oblasti zvýšení generovaných snímků ze 60 na 240 za sekundu. Jemné podsvícení displeje a omezení blikání snižuje počet paobrazů, produkuje hladké, rychlé pohyby bez rozmazání. Sportovní scény, akční scény a další fast-motion obrázky jsou ostré a jasné.

Viera Remote App

Pohodlnější ovládání díky aplikaci VIERA Remote App. Zdarma si z obchodu Apple App Store nebo Android Market stáhnete tuto aplikaci a ta váš chytrý telefon nebo tablet promění na dotykový dálkový ovladač a umožní vám přenášet obsah do televizoru i z televizoru.

DCI 98% barevné škály

Hlavním cílem spolku DCI (Digital Cinema Initiatives) je stanovit a zdokumentovat specifikace pro digitální kina, které zajišťují jednotnou a vysokou úroveň technického výkonu, spolehlivosti a kvality. 

3D Real Sound with 8 train Speakers

Osm mikroreproduktorů typu dome s reflektory poskytují rozsáhlý, vysoce kvalitní zvuk. Pouze s 8 mm své hloubky přispějí designu tyto kompaktní jednotky rovněž krásou úzkých hran.

Infinite Black Ultra - Ultimate Black

Díky novému designu panelu a optimalizovanému řízení si můžete užívat nejtmavší odstíny černé a nejjemnější přechody tmavých barev. Díky funkci High Contrast Filter Pro je jedno, jestli se díváte potmě, nebo v jasně osvícené místnosti.

My Home Screen

S funkcí „My Home Screen“ stačí zapnout inteligentní VIERA HDTV a intuitivní menu vašeho oblíbeného obsahu je prezentováno na vaší personalizované obrazovce, takže rychle a snadno najdete přesně to, co hledáte. Televizní program, vaše osobní videa a obrázky a jiný bohatý společenský zážitek jsou na dosah vaší ruky.

2D to 3D Conversion

Tato pokročilá technologie konverze změní prakticky jakýkoliv 2D obsah do 3D s krásně ostrým, jasným a živým obrazem. I obyčejné 2D televizní vysílání a nahrané programy se mohou stát strhující 3D podívanou!

THX 3D certifikace

Proměňte svůj obývací pokoj na divadlo s neuvěřitelným 2D a 3D obrazem. Nejnovější high-tech materiály a zobrazovací procesy spojily své síly, aby přinesly nejčistější obraz, jaký v současnosti existuje.

Progressive Full HD 3D

Na displeji se zobrazují střídavě obrazy pro levé a pravé oko. Levé a pravé čočky brýlí se otevírají a zavírají v synchronizaci s načasováním displeje. Opakováním ve vysoké rychlosti mozek vnímá 3D obraz. 

Swipe & Share 2.0

Se Swipe & Share 2.0, je jednodušší než kdy jindy, převést svůj oblíbený obsah ze smartphonu nebo tabletu na velkou obrazovku televizoru, či obráceně. 

Voice Interaction

Hlasová interakce umožňuje ovládat televizor, změnit nastavení a provádět on-line vyhledávání pouze slovními povely. 

IPS LED Panel

IPS (In-Plane Switching) LED Panel technologie poskytuje neuvěřitelně široký pozorovací úhel - až 178 stupňů - takže si budete moci vychutnat výjimečně jasný a čistý obraz z téměř libovolného místa v místnosti.

20 dalších...
P-DC1-WEB28