Alza Benefit slevy
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 58,132
GOLDWELL Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Shampoo 250 ml
New arrival
485,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for aging and greying hair, for extra shine, volume 250 ml, professional and vegan, silicone-free - 194 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Curls & Waves Bundling Shampoo 250 ml
New arrival
485,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for wavy and curly hair, hydrates, for extra volume, volume 250 ml, professional and vegan, silicone-free - 194 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Men Hair & Body Shampoo 300 ml
New arrival
525,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for all hair types, hydrates nourishes, volume 300 ml, professional and vegan, silicone-free - 175 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Bond Pro Pre-wash Cortex Filler 100 ml
New arrival
700,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pre-Shampoo Treatment Pre-wash Treatment – For Fine and Damaged Hair, Restores the Hair Fibre and Protects Against Breakage, 100 ml
GOLDWELL Dualsenses Bond Pro Fortifying Shampoo 250 ml
New arrival
485,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for weak and thinning hair, volume 250 ml, professional and vegan, silicone-free - 194 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Sun Reflects After-sun Shampoo 250 ml
New arrival
485,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, deep cleansing, volume 250 ml, professional and vegan, silicone-free - 194 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses colour Extra Rich Brilliance Shampoo 250 ml
New arrival
485,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for unruly and frizzy hair, for extra shine, volume 250 ml, professional and vegan, silicone-free - 194 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Pure Hydration Hydrating Shampoo 250 ml
New arrival
485,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, hydrates, volume 250 ml, professional and vegan, silicone-free - 194 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Sun Reflects 60-second Treatment 200 ml
New arrival
660,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask unisex, conditioner, for for all hair types, 200ml volume, effect: hydration and nutrition - 330 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Just Smooth 60sec Treatment 200 ml
New arrival
660,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask unisex, conditioner, for frizzy and unruly hair, 200ml volume, effect: nutrition and regeneration - 330 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Colour Extra Rich 60-second Treatment 200 ml
New arrival
660,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask unisex, conditioner, for frizzy and unruly hair, 200ml volume, effect: regeneration - 330 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Rich Repair 60-second Treatment 200 ml
New arrival
660,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask unisex, conditioner, for damaged and dry hair, 200ml volume, effect: regeneration - 330 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Bond Pro 60-second Treatment 500 ml
New arrival
1,160,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask unisex, conditioner, for fine and thinning hair, 500ml volume, effect: strengthening - 232 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Blondes & Highlights 60-second Treatment 200 ml
New arrival
660,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask unisex, conditioner, for aging and greying and blond hair, 200ml volume, effect: regeneration and neutralisation of yellow tones - 330 Kč/100 ml
Wooden screen, 3-panel, solid spruce, white
New arrival
2,499,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Room Divider without pattern, material: wood, dimensions: 171 × 121 cm (H × W), number of panels: 3, colour: white
Dunlop FX 128 PRO
New arrival
3,899,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Squash Racket - for racing players, balance head heavy, material: carbon, style: power play, frame: V-shaft (without neck), 128g
FALCO Simplicity 231 Chest of Drawers, cashmere/Jackson hickory
New arrival
5,020,-
In stock 3 pcs at the supplier's
Chest of Drawers with drawers, without feet made of: laminated wood, dimensions: 111,3 × 77 × 50 cm (H × W × D), brown and beige color
FALCO Myra 329 Chest of Drawers, White
New arrival
3,917,-
In stock 2 pcs at the supplier's
Chest of Drawers with drawers, without feet made of: laminated wood, dimensions: 108,1 × 72,4 × 39,8 cm (H × W × D), white color
BOSCH SMI2IVS67E Series 2
New arrival
12,490,-
In stock 3 pcs
Built-in Dishwasher - energy efficiency class D, noise level 46 dB,, child safety lock, overflow protection and AquaStop, remote start, cutlery storage in drawer, display,...
Free delivery
to Alza branch
to Alza branch
BOSCH SBD6ECX18E Series 6
New arrival
26,990,-
In stock 2 pcs
Built-in Dishwasher - energy efficiency class A, noise level 38 dB,, child safety lock, overflow protection and AquaStop, floor projection, interior lighting, remote start and dry...
BOSCH SMV2IVX57E Series 2
New arrival
12,490,-
In stock 3 pcs
Built-in Dishwasher - energy efficiency class D, noise level 46 dB,, overflow protection and AquaStop, wash cycle indicator light and remote start, cutlery storage in drawer,...
Free delivery
to Alza branch
to Alza branch
BOSCH SMV8ECX05E Series 8
New arrival
29,990,-
In stock 3 pcs
Built-in Dishwasher - energy efficiency class A, noise level 42 dB,, overflow protection and AquaStop, floor projection, interior lighting, remote start and dry AutoOpen, cutlery...