Cheap nail Care Bafi
On this page you will find nail Care Bafi at the lowest prices, more so all nail Care Bafi ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is BAFI Box for napkins and cosmetic accessories marked at 63 Kč incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 185
Bafi Mini LED nail lamp with clip
299,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
UV Nail Lamp - mini, for natural nails, gel nails and shellac, 60 seconds timer, 1 LED diode, power source type: mains and battery-powered
Bafi Milling and sterilising tool set
319,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Kit - set for milling and sterilising tools
BAFI Cuticle nippers 9,5/7 mm
349,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Cuticle Nipper - manicure, for cuticle, matt finish, with case, material stainless steel (INOX)
BAFI Cuticle pliers 11/9 mm
349,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Cuticle Nipper - manicure, for cuticle, matt finish, with case, material stainless steel (INOX)
BAFI Cuticle nippers 9,5/5 mm
349,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Cuticle Nipper - manicure, for cuticle, matt finish, with case, material stainless steel (INOX)
BAFI Cuticle nippers 9,5/9 mm
349,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Cuticle Nipper - manicure, for cuticle, matt finish, with case, material stainless steel (INOX)
BAFI Cuticle nippers 10/9 mm
349,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Cuticle Nipper - manicure, for cuticle, matt finish, with case, material stainless steel (INOX)
BAFI Cuticle pliers 10/7 mm
349,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Cuticle Nipper - manicure, for cuticle, matt finish, with case, material stainless steel (INOX)
BAFI Set base coat + top no wipe
379,-
In stock 2 pcs at the supplier's
Nail Polish base coat, glossy, strengthening, for UV lamps, long-lasting and non-sticky finish - 1,895 Kč/100 ml
Bafi Top no wipe Super gloss 30 ml
399,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Polish top coat, glossy, strengthening, for UV lamps - 1,330 Kč/100 ml
Bafi Mini LED nail lamp, desktop
399,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
UV Nail Lamp - mini, for gel nails and shellac, 30 seconds timer, 8 LED diodes, power source type: mains and battery-powered
Bafi Liquid gel 002 30 ml
419,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Gel acrylic, glossy, effects of gel nails, for UV lamps - 1,397 Kč/100 ml
Bafi Liquid gel 001 30 ml
419,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Gel acrylic, glossy, effects of gel nails, for UV lamps - 1,397 Kč/100 ml
Bafi rubber base 30 ml
419,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Polish base coat, glossy, strengthening, for UV lamps - 1,397 Kč/100 ml
Bafi Cover base Milky 30 ml
419,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Polish base coat, , strengthening, for UV lamps and decorative - 1,397 Kč/100 ml
Bafi Cover base 002 30 ml
419,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Polish base coat, , strengthening, for UV lamps - 1,397 Kč/100 ml
Bafi Cover base 004 30 ml
419,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Polish base coat, , strengthening, for UV lamps - 1,397 Kč/100 ml
Bafi Cover base 003 30 ml
419,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Polish base coat, , strengthening, for UV lamps - 1,397 Kč/100 ml
Bafi Cover base 001 30 ml
419,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Polish base coat, , strengthening, for UV lamps - 1,397 Kč/100 ml
Bafi Polygel 003 30 ml
469,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Gel acrylic, glossy, effects of gel nails, for UV lamps - 1,563 Kč/100 ml
Bafi Polygel 007 30 ml
469,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Gel acrylic, glossy, effects of gel nails, for UV lamps - 1,563 Kč/100 ml
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Starostlivosť o nechty