Cheap nail Care Bafi
On this page you will find nail Care Bafi at the lowest prices, more so all nail Care Bafi ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is BAFI Box for napkins and cosmetic accessories marked at 63 Kč incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 185
Bafi Polygel 002 30 ml
469,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Gel gel coat, glossy, effects of gel nails, for UV lamps - 1,563 Kč/100 ml
Bafi Polygel 004 30 ml
469,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Nail Gel gel coat, glossy, effects of gel nails, for UV lamps - 1,563 Kč/100 ml
Bafi Polygel 006 30 ml
469,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Gel gel coat, glossy, effects of gel nails, for UV lamps - 1,563 Kč/100 ml
BAFI Mystic Violet gel polish set
559,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Polish gel coat, glossy, for UV lamps and long-lasting - 1,398 Kč/100 ml
BAFI Red Desire gel polish set
559,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Polish gel coat, glossy, for UV lamps and long-lasting - 1,398 Kč/100 ml
BAFI Nude Elegance gel polish set
559,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Polish gel coat, glossy, for UV lamps and long-lasting - 1,398 Kč/100 ml
BAFI Coffee Mood gel polish set
559,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Polish gel coat, glossy, for UV lamps and long-lasting - 1,398 Kč/100 ml
Bafi Rubber base 50 ml
569,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nail Polish base coat, glossy, strengthening, for UV lamps - 1,138 Kč/100 ml
BAFI Magnetic Cat Eye Gel Polish Set
579,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Nail Polish gel coat, , for UV lamps and long-lasting - 1,448 Kč/100 ml
BAFI SUN Y13 UV/LED Nail Lamp 248W, 60 LEDs, White
649,-
In stock 5 pcs at the supplier's
UV Nail Lamp - baking lamp for gel nail treatment
Bafi European style armrest, black
659,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Manicure Tools - European style armrest, black
Bafi European style armrest, white
659,-
In stock 5 pcs at the supplier's
Manicure Tools - European style armrest, white
Bafi Polygel clear 001 60 ml
719,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Nail Gel acrylic, glossy, effects of gel nails, for UV lamps - 1,198 Kč/100 ml
Bafi table dust extractor, 80W/100W
890,-
In stock 3 pcs at the supplier's
Nail Dust Collector - table dust extractor, 80W/100W
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Starostlivosť o nechty