AlzaPlus+ Deals - Gaming
Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩
- The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
- Full terms and conditions of the campaign can be found here.
All from 1,827
AlzaPower AluCore USB-C to USB-C 3.2 Gen 2 100W 0.5m Black
-6 % off new
279,-
New 299,-
Unsealed - in stock 1 pcs
Data Cable , durable metal body, gold-plated connectors and nylon braiding, length: 0,5m VelcroStrap+
AlzaPower FlexCore USB-C 3.2 Gen 1 (M) to VGA (F) Black
-5 % off new
379,-
New 399,-
Unsealed - in stock 1 pcs
Adapter - 5 Gbps speed, Full HD 1920 × 1080 @60Hz support, Thunderbolt 3, flat and flexible TPE cable material, nickel-plated metal connector, length 13cm
Adventure Menu - Chilli con Carne
309,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 508 kJ, weight 137g - 2,255 Kč/1 kg
MMMASO 20 x 45 g
1,100,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Dried Meat Beef - 1,222 Kč/1 kg
500 Marvel stickers
Great price
149,-
Save 14,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Kids Stickers - decorative, reusable, 500 stickers per pack, for children from 4 years old, dimensions 30,5 × 26,1 cm (H×W), the theme of fairy tales and movies, you know from...
Tlapková patrola: Adventní stírací knížka
Amazing Deal
229,-
Save 25,-
In stock 1 pcs at the supplier's
Kniha
Život v pitlane: Moje cesta do srdce F1
Amazing Deal
309,-
Save 37,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Kniha
Intex Seat
Amazing Deal
125,-
Save 34,-
In stock 1 pcs at the supplier's
Swim Ring - inflatable, for water use, for babies, cross under feet and safety valves, yellow colour, 11 kg load capacity, backrest included, vinyl material, diameter 70 cm
Pumpkin carving tools set of 5
118,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Party Accessories - suitable for celebrating Halloween
Unicorn piñata 57x37cm - breakable
485,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pinata suitable from 3 years
Balls with Ribbon for Diving
from
64,-
In stock 1 pcs at the supplier's
Small Balls - for boys and girls, suitable from 6 years
Tea Garden Blue Tea - Clitoria ternata
259,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose, single-species, Chinese, weight 30 g - 8,633 Kč/1 kg
Piñata coloured donkey 54x39 cm - breakable
485,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pinata - suitable from 3 years
Wedding puzzle safe - wedding
393,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Party Accessories - a wooden puzzle as an original way of donating banknotes.
UNIQUE Pirate Coins - Treasure, 144 pcs
289,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Party Accessories - gold plastic coins with skull and treasure in 144 pcs, coin size 3 cm
FOOD FORCE Beef stew with potatoes 150 g
Great price
166,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 1704 kJ, weight 150g - 1,107 Kč/1 kg
Guirca Inflatable Costume - Suit - Dinosaur - size 2.5 mm L (52-54) - Unisex
1,356,-
In stock 3 pcs at the supplier's
Costume - for carneval or party, recommended for adults, international size: L, includes inflatable suit
Megabubble - Mega Bubble Blower for Large Bubbles - 1 litre + Large Ring
286,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bubble Maker for boys and girls, suitable for children from 3 years
Samolepková únikovka Chatrč v lese
139,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Kniha
Bruder 2675 MB Sprinter Towing service with car
1,406,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Toy Car from 4 years years of age
Cutting gluing drawing Little Zoo: creative cut-outs
Amazing Deal
119,-
Save 14,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Paper Crafts
Escape6 Paper masking tape 25 mm × 50 m dark blue
from
47,-
In stock > 50 pcs at the supplier's
Masking Tape - from 1.18 Kč/1 m
BusyKids Montessori board game Animals
345,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tabletop Game - everybody, suitable from 3 years
Lovaré Alpine Herbs, loose
155,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - 1,938 Kč/1 kg