AlzaPlus+ Deals - Gaming
Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩
- The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
- Full terms and conditions of the campaign can be found here.
All from 1,821
Funny Fashion Party LED Foam Glow Stick with Light, Yellow, 47 cm, 10 pcs
315,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Party Accessories - 10pcs foam LED sticks with a yellow light effect, total length 47cm, soft and lightweight foam construction with an integrated switch for different flashing...
Bavytoy Interactive elephant blue
199,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Interactive Animal Toy - suitable from 3 years of age
Bavytoy Sushi Cutting Set
249,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Ready Meal - material: high quality, safe plastic, package dimensions: 23,5 x 16,5 x 5 cm
Huanger bath buckets, 6 pcs
399,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bath Stacking Cups , suitable for children from 1 year
AMSCAN Mickey Mouse piñata 43 × 5,5 × 10,5 cm - pull-on
529,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pinata - Pulling, the motif of a fairy tale character, you know from Mickey Mouse, dimensions 43 × 10.5 × 5.5 cm (H×W×D)
Creano Organic Fruit & Herbal Tea Set - 27 sachets / 9 flavours (54 g)
357,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - 6,611 Kč/1 kg
Creano BIO herbal tea - gift set of 18 pyramid bags / 9 flavours (45 g)
539,-
In stock 3 pcs at the supplier's
Tea - 11,978 Kč/1 kg
iMex Toys Wooden ice cream cart with ice cream
899,-
In stock 4 pcs at the supplier's
Play Kitchen - wooden, dimensions 4,4 × 2,5 × 4,2 cm (H×W×D), pink, yellow and brown colour, with wheels, suitable for children from 3 years of age, 16 parts in the set, food and...
Huanger rover with sounds and lights
999,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Kids Quad Bike - for everybody, suitable from 1,5 years
Funnyfashion LED bracelet Disco ball - 1 piece
65,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Party Accessories - material plastic, 3 light modes, power supply 3× LR44 included, dimensions 23 × 4,7 × 2 cm, suitable for ages 3+
Tea Garden - Japan Bancha - green tea, 500 g
1,349,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - green, loose, single-species, Japanese, weight 500 g - 2,698 Kč/1 kg
Bridesmaid accessories set - bachelorette party - wedding - mix - 10 pcs
432,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Party Accessories - set includes 1× sash, 1× card with bracelet, 1× foil balloon Heart in rose gold, 6× latex balloon Heart in rose gold, and 15 g confetti in light pink
BusyKids Wooden Puzzle Capybara
475,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Wooden Puzzle for girls and boys alike, 168 pieces in package, theme: animals, known from Prime World, characteristics: board, suitable from 3 years
Bavytoy Baby Soft Body with Accessories
399,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Doll - suitable girls, suitable from 3 years, doll height: 30,5cm, material: plastic, soft body
Bavytoy Interactive pink elephant
349,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Interactive Animal Toy - suitable from 3 years of age
BusyKids Wooden Puzzle Magic World
399,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Wooden Puzzle for girls and boys alike, 6 pieces in package, theme: fantasy, known from Prime World, characteristics: board, suitable from 3 years
Tea Garden Cranberry Magic 300 g - fruit tea
299,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - fruity, sprinkled, tea blend, German, weight 300 g, composition cranberry - 997 Kč/1 kg
Bavytoy Construction truck with cars
423,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Toy Car Set - boys, material: plastic, suitable from 1,5 year
Bavytoy Children's whiteboard with accessories
559,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Drawing Pad
BusyKids Wooden Puzzle Baby Dragon
475,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Wooden Puzzle for girls and boys alike, 174 pieces in package, theme: dragons, known from Prime World, characteristics: board, suitable from 3 years
IMPAR Plush Cybertruck - Big
1,779,-
In stock 3 pcs at the supplier's
Soft Toy -, auto height 20cm, suitable from 1 year
iMex Toys Captain America walkie talkies, 500 m, set of 2
499,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Kids' Walkie Talkie
BusyKids Wooden Puzzle Parrot
475,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Wooden Puzzle for girls and boys alike, 178 pieces in package, theme: animals, known from Prime World, characteristics: board, suitable from 3 years
Bavytoy Sewing machine and iron, pink set
279,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sewing for Kids