Paints
Paints – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 598
AkzoNobel Hammerite Direct Cut Satin 0,7 l, anthracite
558,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Metal Paint - anticorrosive coating for long-term protection of ferrous metals both indoors and outdoors, application directly on the corroded surface without the need for primer,...
Wilckens Waterborne Universal Acrylic Gloss Paint 2 in 1 Yellow, WI.10412100050
359,-
In stock 1 pcs at the supplier's
All-Purpose Paint - yellow, base, water-soluble, gloss, for indoor and outdoor use, suitable for wood and metal, for walls, dilution water-based, weight 0.98 kg
Rust-Oleum Heat Resistant Paint Heat Resistant 750°C Black
759,-
In stock 1 pcs at the supplier's
Wall Paint , surface coverage 9 m2 - 1,012 Kč/1 l
Balacryl Uni gloss 1000, 0,7 kg, white
Great price
348,-
In stock 1 pcs at the supplier's
All-Purpose Paint - white, coverage, water-soluble, gloss, for indoor and outdoor use, suitable for wood and metal, for ceilings and walls, dilution water-based, applied by roller...
Wilckens Waterborne Universal Acrylic Matte Paint 2 in 1 Grey, WI.12460500050
385,-
In stock 4 pcs at the supplier's
All-Purpose Paint - grey, base, water-soluble, matte, for indoor and outdoor use, suitable for wood, metal and PVC, dilution water-based, applied by roller or brush, 9 m² area...
AMBRO-SOL Zinc Paint Light Zinc
149,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Wall Paint 0,4 l volume - 373 Kč/1 l
Dulux COW - Colours of the World - 2,5l, Colour Rice Field
568,-
In stock 3 pcs at the supplier's
Wall Paint 2,5 l volume, surface coverage 35 m2, dilution - no dilution needed, suitable for plaster and drywall - 227 Kč/1 l
AKZO NOBEL Hammerite Straight Cut Smooth 2.5 l Yellow
1,768,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Metal Paint - one-component, anticorrosive, decorative, on ferrous metals, steel, iron, cast iron
Balacryl UNI LESK 1000, 2,5 kg, white
1,189,-
In stock 2 pcs at the supplier's
All-Purpose Paint - white, coverage, water-soluble, gloss, for indoor and outdoor use, suitable for wood and metal, for ceilings and walls, dilution water-based, applied by roller...
Primalex Essence (4.5l)
938,-
In stock 5 pcs at the supplier's
Wall Paint 4,5 l volume, surface coverage 45 m2, dilution - water-based and no dilution needed, suitable for plaster, drywall and wallpaper, weight 6,57 kg - 208 Kč/1 l
AkzoNobel Dulux Renovation Door and Window Scandi Grey 0,75 l
Great price
548,-
Save 51,-
In stock 3 pcs at the supplier's
Wall Paint 0,75 l volume, suitable for tiles and plastic - 731 Kč/1 l
AkzoNobel Dulux Kitchen Renovation Graphite 0,75 l
Great price
548,-
Save 51,-
In stock 5 pcs at the supplier's
Wall Paint 0,75 l volume, suitable for tiles and plastic - 731 Kč/1 l
AkzoNobel Hammerite Straight Rust Smooth 0,7 l, red-brown
558,-
In stock 3 pcs at the supplier's
Metal Paint - anticorrosive coating for long-term protection of ferrous metals both indoors and outdoors, application directly on the corroded surface without the need for primer,...
Primalex Forge Paint 2in1 black 0,25 l
279,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Metal Paint - Highly mechanically resistant with a long service life, the base and the top in one, deeply dull, it's not diluted, suitable for metal, long service life
Balacryl RADET 0100 white gloss (2.5kg)
1,338,-
In stock 2 pcs at the supplier's
Wall Paint white, RAL shade 9010, volume 2,066 l, covering an area of 6 m2, diluted with water, suitable for metal, covering paint, weight 2,5 kg - 648 Kč/1 l
AkzoNobel Hammerite ULTIMA 0,75 l, dark brown Matt
568,-
In stock 4 pcs at the supplier's
Metal Paint
AKZO NOBEL Hammerite Straight Cut Hammer 2,5 l Black
1,714,-
In stock 4 pcs at the supplier's
Metal Paint - one-component, anticorrosive, decorative, on ferrous metals, steel, iron, cast iron
AKZO NOBEL Hammerite Straight Rust Hammer 0,7 l Brown
558,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Metal Paint - one-component, anticorrosive, decorative, on ferrous metals, steel, iron, cast iron
AKZO NOBEL Hammerite Straight Cut Hammer 0,7 l Green
558,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Metal Paint - one-component, anticorrosive, decorative, on ferrous metals, steel, iron, cast iron
AkzoNobel Hammerite Direct Rust Matte 0,25 l, black
258,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Metal Paint - anticorrosive coating for long-term protection of ferrous metals both indoors and outdoors, application directly on the corroded surface without the need for primer,...
PPG Primalex Topcoat 2430, 0,75 l, chocolate brown
358,-
In stock 3 pcs at the supplier's
All-Purpose Paint - brown, top, gloss, for indoor and outdoor use, suitable for wood and metal, no dilution needed, applied by roller, brush or spray, 2 recommended coats, 12 m2/l...
AKZO NOBEL Hammerite Direct Rust Hammer 2.5 l Brown
1,768,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Metal Paint - one-component, anticorrosive, decorative, on ferrous metals, steel, iron, cast iron
In the category Paints on Alza.cz, we currently have a total of 598 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Maliarske farby
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Festékek