Best sellers, best cleaning Tools and Equipment
We also think that you deserve the best. That’s why on this page, we ranked cleaning Tools and Equipment from the most sold to the least sold. You have 3494 products to choose from. Customers have the most interest in LEIFHEIT Profi Set XL + FREE replacement SuperDuster 55167, which you can buy for 1,499 Kč incl. VAT. If you’re intrested in cleaning Tools and Equipment in terms of the highest reviews, then look at the cleaning Tools and Equipment reviews and tests category.
All from 3,494
Songmics Laundry basket Leslie 90 l black
395,-
Currently Unavailable
Laundry Basket - volume: 90l, for dirty laundry, size (w × h × d): 42cm × 70,5cm × 32cm, colour: black
LEIFHEIT PEGASUS 200 COMFORT
-8 % off new
1,069,-
New 1,169,-
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Laundry Dryer - drying area 20m, type - folding and corrosion resistant, usage: outdoor and interior
SPONTEX Optimal size XL
from
38,-
Currently Unavailable
Cleaning Gloves - rubber, designed for use in household, size XL, cotton lining, blue colour, 2 pcs per pack - from 23 Kč/1 pc(s)
5Five rubber clothespins 24 pcs
99,-
Currently Unavailable
Clothes Pegs - plastic, with metal spring, 24 pegs included, dimensions 8 × 3 cm (L×H)
Helpmation Elegant 60l
3,890,-
Ordered on request
Contactless Waste Bin - capacity: 60l, metal, contactless opening, dimensions: 40 x 78,5 x 27cm, metal, number of containers: 2
Casa Si Peak
499,-
Currently Unavailable
Laundry Dryer - drying area 16m, type - floor, usage: outdoor and interior
VILEDA Safe Hands S/M, 100 pcs
159,-
Currently Unavailable
Cleaning Gloves - disposable, nitrile, designed for use in household, healthcare and gastronomy, size M and S, hypoallergenic, preserve hand sensitivity, blue colour, 100 pcs per...
SPOKAR Radiator Brush 4420/726
84,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Scrubbing Brush - plastic body, synthetic fibres
LAMART Touchless waste bin 50L SENSOR LT8052
-5 % off new
1,889,-
New 1,999,-
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Contactless Waste Bin - capacity: 50l, metal, contactless opening, dimensions: 25 x 65,5 x 33cm, metal
VILEDA Turbo
-3 % off new
889,-
New 919,-
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mop
PERLUX Mountain Breeze 80 pcs
41,-
Currently Unavailable
Cleaning Wipes - vhlčené - 0.51 Kč/ubrousek - from 0.51 Kč/1 pc(s)
VILEDA Extra 20 m
829,-
Currently Unavailable
Laundry Dryer - drying area 20m, type - folding, usage: interior
Rotho Set of 3 waste sorting bins TWIST 25L
739,-
Currently Unavailable
Rubbish Bin material - plastic, multicolour colour, volume 25 l, number of containers: 3 pc(s), 32,6 cm x 53,4 cm x 24 cm
MERCATOR® Gloves Nitrylex classic blue 100pcs, size 2.5 mm, sized. L
95,-
Discontinued
Cleaning Gloves - disposable, nitrile, designed for use in household, healthcare and gastronomy, blue colour, 100 pcs per pack - 1.49 Kč/1 pc(s)
SILVER sponge with refill Extra - colourless 6 ml
Amazing Deal
61,-
Currently Unavailable
Polishing Sponge restores colour and ensures long-lasting shine and nourishment of footwear
ESPEON Latex Fit sizing. XL, 100 pcs
149,-
Currently Unavailable
Cleaning Gloves - disposable, latex, size XL, powdered, white colour, 100 pcs per pack - 1.49 Kč/1 pc(s)
ERDAL Dubbin 150ml
119,-
Currently Unavailable
Shoe Cream - provides the protection and nourishment your shoes need - 79 Kč/100 ml
Inproducts Čistič na boty Solitaire Magic Cleaner 100 ml
329,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Shoe Cleaner
VILEDA Solar 20 m
1,063,-
Currently Unavailable
Laundry Dryer - drying area 20m, type - folding, usage: outdoor and interior
Fresh Air cleaning wipes for vehicle interior, 20 pcs
33,-
Currently Unavailable
Cleaning Wipes - wet - 1.65 Kč/1 pc(s)
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Upratovacie pomôcky
Für den Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte
Haushalt und Ordnung
Für den Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte
Haushalt und Ordnung
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Takarítóeszközök