Best sellers, best cleaning Tools and Equipment
We also think that you deserve the best. That’s why on this page, we ranked cleaning Tools and Equipment from the most sold to the least sold. You have 3495 products to choose from. Customers have the most interest in LEIFHEIT Profi Set XL + FREE replacement SuperDuster 55167, which you can buy for 1,499 Kč incl. VAT. If you’re intrested in cleaning Tools and Equipment in terms of the highest reviews, then look at the cleaning Tools and Equipment reviews and tests category.
All from 3,495
LEIFHEIT Profi Set XL + FREE replacement SuperDuster 55167
1,479,-
Unsealed - in stock 1 pcs
Mop - flat, telescopic pole, wiping surface material microfibre, width of 42 cm, bar material metal, bucket capacity 8 l, bucket included
OXFORD Bucket with drip tray (black/blue, volume 20l)
459,-
Currently Unavailable
Bucket - plastic, with removable drip tray, metal handle with plastic grip, volume 20 l
COLOMBO GLAM Dryer 18 m silver
Discounted -18 %
349,-
429,-
Currently Unavailable
Laundry Dryer - drying area 18m, type - folding, usage: interior
Inproducts Čistič na boty s kartáčem Solitaire Sneaker Cleaner 75 ml
219,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Shoe Cleaner
LAMART Touchless waste bin 58L SENSOR LT8045
2,179,-
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Contactless Waste Bin - capacity: 58l, metal, contactless opening, dimensions: 38 x 67 x 33,5cm, metal
VILEDA Total Reflect Ultimate M
1,990,-
Currently Unavailable
Ironing Board - length of the ironing surface: 120cm, width of ironing surface: 38cm, height of foam padding: 8mm, minimum height: 750mm, maximal height: 960mm, adjustable height,...
VILEDA Food Safe Gloves M/L 40 pcs
139,-
Currently Unavailable
Cleaning Gloves - disposable, nitrile, designed for use in household, size L and M, blue colour, 40 pcs per pack - 3.48 Kč/1 pc(s)
Siguro SmartSort waste bin, 3 containers for sorted waste, 3 x 20 l
-10 % off new
3,579,-
New 3,999,-
As good as new - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Rubbish Bin material - plastic and metal, silver colour, volume 60 l, opening with foot pedal, number of containers: 3 pc(s), 63 cm x 58,9 cm x 37,6 cm
PRESTO wet floor wipes 16 pcs
63,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleaning Wipes - vhlčené - 3.94 Kč/1 pc(s)
VILEDA Safe Hands M/L, 100 pcs
159,-
Currently Unavailable
Cleaning Gloves - disposable, nitrile, designed for use in household, healthcare and gastronomy, size L and M, hypoallergenic, preserve hand sensitivity, blue colour, 100 pcs per...
Tontarelli Waste Bin Touch & Lift 9L white/black
159,-
Currently Unavailable
Rubbish Bin material - plastic, white and black colour, volume 9 l, 17,8 cm x 34,4 cm x 23,8 cm
ESPEON Nitrile Long Blue size L, 100 pcs
229,-
Currently Unavailable
Medical Gloves - powder-free, nitrile, size L, blue colour, 100 pieces per pack - 2.29 Kč/1 pc(s)
Compactor Bamboo - rectangular, natural, 40 x 30 x h60 cm
479,-
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Laundry Basket - material bamboo, for dirty laundry, volume 72 l, dimensions 60 × 40 × 30 cm (H×W×D), beige
Leifheit Set Clean Twist M Ergo
-7 % off new
1,059,-
New 1,139,-
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mop - flat, telescopic pole, wiping surface material microfibre, width of 33 cm, length of the bar 130 cm, rod material plastic, bucket capacity 20 l, bucket included
SAFEGUARD White Fig&Lotus 80 pcs
42,-
Currently Unavailable
Cleaning Wipes - vhlčené - 0.53 Kč/1 pc(s)
TORK Cleaning Wipes Moistened for Surfaces, in a Bucket, W15
528,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Kitchen Towel - for cleaning surfaces
Tontarelli GRACE Waste bin 15 L green/white
169,-
Currently Unavailable
Rubbish Bin material - plastic, white and green colour, volume 15 l, 29 cm x 44,5 cm x 23 cm
ESPEON Latex Fit sizing. S, 100 pcs
119,-
Currently Unavailable
Cleaning Gloves - disposable, latex, size S, white colour, 100 pcs per pack - 1.19 Kč/1 pc(s)
PEHA-SOFT rubber latex-free reinforced gloves S 10 pcs
48,-
Currently Unavailable
Cleaning Gloves - disposable, rubber, size S, blue colour, 10 pcs per pack - 4.80 Kč/1 pc(s)
ORION Laundry basket RATAN 50 L white
379,-
Currently Unavailable
Laundry Basket - volume: 50l, for clean laundry, size (w × h × d): 60cm × 28cm × 40cm, colour: white
Toro Stainless-Steel Bin with Plastic Lid, 45l
1,479,-
Unsealed - in stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Rubbish Bin material - plastic and metal, black colour, volume 45 l, opening with foot pedal, number of containers: 3 pc(s), 60 cm x 48 cm x 32 cm
Fresh Air furniture cleaning wipes, 20 pcs
33,-
Currently Unavailable
Cleaning Wipes - wet - 1.65 Kč/1 pc(s)
SILVER Self-glossing cream with screw system - brown 50 ml
Amazing Deal
from
33,-
Save 18.50
Currently Unavailable
Shoe Cream - provides the protection and nourishment your shoes need - from 78 Kč/100 ml
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Upratovacie pomôcky
Für den Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte
Haushalt und Ordnung
Für den Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte
Haushalt und Ordnung
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Takarítóeszközök