AlzaPlus+ Deals - Candles
Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩
- The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
- Full terms and conditions of the campaign can be found here.
All from 132
YANKEE CANDLE Signature Seaside Woods 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
245 Kč/100 g
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Dried Lavender & Oak 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
245 Kč/100 g
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature A Calm & Quiet Place 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
245 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Silver Birch 110g
Discounted -6 %
269,-
289,-
245 Kč/100 g
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Pink Sands Glow 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
245 Kč/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature White Strawberry Bellini 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
245 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Blooming Love 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
245 Kč/100 g
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Coconut Beach 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
245 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Cliffside Sunrise 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
245 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Wild Orchid 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
245 Kč/100 g
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Ocean Air 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
245 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh scent, - 245 Kč/100 g
LUMANTE Boat Caffe Sweets 423 g
-6 % off new
429,-
New 459,-
101 Kč/100 g
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy scent, - 101 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Vanilla Creme Brulee 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
245 Kč/100 g
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature White Spruce & Grapefruit 110g
Discounted -6 %
269,-
289,-
245 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Silver Sage & Pine 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
245 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Tangerine & Vanilla 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
245 Kč/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Vanilla Lime 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
245 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Red Apple Wreath 110g
Discounted -6 %
269,-
289,-
245 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Lemon Gelato 110 g
Discounted -10 %
269,-
299,-
245 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Starfruit & Sunshine 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
245 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Sun & Sand 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
245 Kč/100 g
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Lavender Vanilla 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
245 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Salted Coconut 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
245 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Two Wicks Tumbler Desert Blooms 567 g
560,-
99 Kč/100 g
In stock 3 pcs at the supplier's
Candle - floral scent, - 99 Kč/100 g