Cheap chinese Teas
On this page you will find chinese Teas at the lowest prices, more so all chinese Teas ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is Green flavoured tea Sencha Maharaja of Rajasthan - 50 g marked at 59 Kč incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 243
Abuamo Flavored Black Tea Focus
169,-
3,380 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - Black, sprinkled, tea blend, Chinese, weight 50 g, ginkgo biloba composition - 3,380 Kč/1 kg
Black flavoured tea Irish Cream - 200 g
170,-
850 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - black, loose-leaf, tea blend, Chinese, weight 200 g - 850 Kč/1 kg
Black flavoured tea Sweet Orange - 200 g
176,-
880 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - Black, sprinkled, tea blend, Chinese, weight 200 g, composition orange - 880 Kč/1 kg
Green flavoured tea Sencha Maharaja of Rajasthan - 200 g
178,-
890 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - Green, sprinkled, tea blend, Chinese, weight 200 g, composition lemongrass, liquorice and mint - 890 Kč/1 kg
Green tea China Sencha Japanese Lime - 200 g
180,-
900 Kč/kg
In stock 2 pcs at the supplier's
Tea - green, loose-leaf, tea blend, Chinese, weight 200 g - 900 Kč/1 kg
Black flavoured tea Coconut Black - 200 g
182,-
910 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - Black, sprinkled, tea blend, Chinese, weight 200 g, composition coconut - 910 Kč/1 kg
Semi-green flavoured tea Orange Flower Oolong - 200 g
186,-
930 Kč/kg
In stock 3 pcs at the supplier's
Tea - oolong, sprinkled, tea blend, Chinese, weight 200 g, composition orange - 930 Kč/1 kg
ORIENTAL China Sencha Green Tea 200 g
188,-
940 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - Green, sprinkled, the raw material used is Chinese tea tree with a positive impact on detoxification, digestion and digestion and energy and memory, single-species, Chinese,...
Ronnefeldt JOY OF TEA Morgentau 15 servings
189,-
4,974 Kč/kg
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 12.60 Kč/pcs - from 4,974 Kč/1 kg
Ronnefeldt JOY OF TEA Lung Ching 15 servings
189,-
5,250 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 12.60 Kč/pcs - from 5,250 Kč/1 kg
Tea Garden - China Chun Mee - green tea, 90 g
189,-
2,100 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - green, loose, single varietal, Chinese, weight 90 g - 2,100 Kč/1 kg
Tea Garden - China Young Hyson - green tea, 90 g
189,-
2,100 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - green, loose, single varietal, Chinese, weight 90 g - 2,100 Kč/1 kg
Tea Garden - China Wu Lu Mountain - green tea, 50 g
189,-
3,780 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - green, loose, single varietal, Chinese, weight 50 g - 3,780 Kč/1 kg
Tea Garden - China Gunpowder Special - Heavenly Temple ® - green tea, 90 g
189,-
2,100 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - green, loose, single varietal, Chinese, weight 90 g - 2,100 Kč/1 kg
Tea Garden - China Yunnan Green - green tea, 80 g
189,-
2,363 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - green, loose, single varietal, Chinese, weight 80 g - 2,363 Kč/1 kg
Tea Garden - China Jasmine Bai Mao Huo - Jasmine Tea, 90 g
189,-
2,100 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - green, loose-leaf, tea blend, Chinese, weight 90 g - 2,100 Kč/1 kg
Tea Garden China Lapsang Souchong - black tea, 90g
189,-
2,100 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - Black, sprinkled, the raw material used is cinnamon with a positive impact on energy and memory, single-species, Chinese, weight 90 g - 2,100 Kč/1 kg
Tea Garden Rose Tea - black flavored tea, 90g
189,-
2,100 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - black, loose-leaf, tea blend, Chinese, weight 90 g - 2,100 Kč/1 kg
Tea Garden Earl Grey - black flavoured tea, 90g
189,-
2,100 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - Black, sprinkled, the raw material used is bergamot with a positive impact on energy and memory, single-species, Chinese, weight 90 g - 2,100 Kč/1 kg
Tea Garden China Lychee Tea - black flavored tea, 90g
189,-
2,100 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single varietal, Chinese, weight 90 g - 2,100 Kč/1 kg
Tea Garden China OP Qu Men - black tea, 90g
189,-
2,100 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single varietal, Chinese, weight 90 g - 2,100 Kč/1 kg
Tea Garden China Golden Yunnan FOP - black tea, 80g
189,-
2,363 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single varietal, Chinese, weight 80 g - 2,363 Kč/1 kg
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Čínske čaje
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Kínai teák