Cheap products for Moms
On this page you will find products for Moms at the lowest prices, more so all products for Moms ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is Urinal D-mannose Forte 20 sachets marked at 45 Kč incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 1,539
Galmed Folic Acid 800 mcg 90 Tablets
99,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Vitamins - Folic Acid, 800µg in 1 tablet, 90 tablets
Canpol babies Afterbirth pads with wings night 8 pcs
99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Postpartum Pads - Length 42 cm, thickness 2,2 mm, ultra absorbent, soft and breathable, wide adhesive strip holds the insert in place, odour neutralisation - 12.38 Kč/1 pc(s)
NANO-FREE Adapters for Breast Pump
99,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pump Accessory for expressing breast milk directly into the Nanobébé bottle, compatible with pumps with standard opening such as Medela and Ameda
English Tea Shop Wellness Mama me 20 pcs, Bio
99,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - herbal, tea bags, tea blend, Sri Lankan, weight 30 g - 4.95 Kč/pcs - from 3,300 Kč/1 kg
BIONE COSMETICS Bio Cannabis Washing gel for intimate hygiene 260 ml
99,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Intimate Hygiene Gel - for women, antibacterial and protective, active ingredients include tea tree, without paraben, without silicone, without sulphate, with natural oil and with...
Calcium Pantothenicum Cream 30g
99,-
Currently Unavailable
Body Cream - for both men and women, moisturising, hypoallergenic, protective and regenerating, suitable for dry skin, contains also panthenol , applicable for: cracked skin,...
Montessori pro (ne)chápavé: 3-6
Amazing Deal
99,-
Save 27,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Kniha
Bobánek Bra inserts - apricot 2 pieces
99,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Breast Pads fabric, láthatatlan a ruházat alatt and breathable - 50 Kč/1 pc(s)
Bobánek Bra inserts - white 2 pieces
99,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Breast Pads fabric, láthatatlan a ruházat alatt and breathable - 50 Kč/1 pc(s)
Organic lemongrass tea loose, 50 g
102,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is lemon grass with a positive impact on digestion and digestion, breastfeeding and kidney and urinary tract, single-species,...
Serafin Herbs Raspberry - dried herb powdered 30 g
Discounted -21 %
105,-
133,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is raspberry with a positive impact on pregnancy, single-species, Czech, weight 30 g - 3,500 Kč/1 kg
Grešík Valdemar For pregnant women 20 n. p. Nine herbs
109,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, bags, tea blend, weight 80 g, composition of nettle, sea buckthorn and currants - 1,363 Kč/1 kg
NENO Valve for breast pumps
109,-
Currently Unavailable
Spare Part - valve, ensures proper milk flow, compatible with all NENO breast pump models, BPA-free, easy to replace
Canpol babies Mum&Dad 0-6 m, 2 pcs
109,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Pacifier - suitable for babies from birth, silicone, symmetrical nipple (orthodontic), glowing
Canpol babies Mum&Dad 6-18 m, 2 pcs
109,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Pacifier - suitable for babies from 6 months, silicone, symmetrical nipple (orthodontic), glowing
AKUKU disposable postpartum panties Premium size. XL, 5 pcs
109,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Postpartum Underwear , a must-have for new mums, they are ends with fine rubber bands and disposable. Material: Polypropylene, size: XL. - 22 Kč/1 pc(s)
AKUKU disposable postpartum panties Premium size. L, 5 pcs
109,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Postpartum Underwear , a must-have for new mums, they are ends with fine rubber bands and disposable. Material: Polypropylene, size: L. - 22 Kč/1 pc(s)
NUK High Performance Breast Pads 30 pcs
Great price
109,-
Save 24,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Breast Pads anatomically shaped, highly absorbent and breathable - 3.63 Kč/pcs - from 3.63 Kč/1 pc(s)
LACTACYD Precious Oil 200 ml
109,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Intimate Hygiene Gel - extremely gentle cleanser for intimate hygiene, enriched with precious oil extracts, formulated specifically to gently cleanse and moisturise the skin,...
LACTACYD Oxygen Fresh 200 ml
109,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Intimate Hygiene Gel - ultimate refreshing cleansing gel for intimate hygiene, enriched with oxygen bubbles and arctic berries, provides comfort, clarity and freshness for up to 12...
LACTACYD Retail Girl 200 ml
109,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Intimate Hygiene Gel - ultra-fine intimate hygienic cleansing gel with a composition suitable especially for the sensitive skin of young girls, contains natural lactic acid to...
Canpol babies Multifunctional Panties after Birth S/M, 2pcs
109,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Postpartum Underwear , a must-have for new mums, they are elastic and Reusable. Material: breathable nylon and elastic mesh, size: S/M. - 55 Kč/1 pc(s)
LOVI Dummy Case - Mint
109,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dummy Case - for storing dummies, can be attached to baby pram or pushchair
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Potreby pre mamičky
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Kismama kellékek