Cheap scented Candles
On this page you will find scented Candles at the lowest prices, more so all scented Candles ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is LUMANTE Boat Lavender Essential Oil 423 g marked at 65 Kč incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 892
ARÔME Lavender Gift Set with Mug
New arrival
279,-
2,364 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Gift Set - gift set, lavender scent, 250 ml mug, 90 g scented candle, 28 g scented candle with tag
ARÔME Cotton Candy, 4 pcs
279,-
70 Kč/pc(s)
In stock 2 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, sweet smell,, glass container, set of 4 pieces, in a gift box, material paraffin, white colour, burning time 34 h - 70 Kč/1 pc(s)
ARÔME Cinnamon Clove, 4 pcs
279,-
70 Kč/pc(s)
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, cinnamon scent,, glass container, set of 4 pieces, material paraffin, brown colour, burning time 22 h - 70 Kč/1 pc(s)
ARÔME Green Apple, 4 pcs
284,-
71 Kč/pc(s)
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, fruity aroma,, glass container, set of 4 pieces, material paraffin, green, burning time 34 h - 71 Kč/1 pc(s)
ARÔME Sweet Rose, 4 pcs
284,-
71 Kč/pc(s)
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, floral scent,, glass container, set of 4 pieces, material paraffin, pink colour, burning time 34 h - 71 Kč/1 pc(s)
ARÔME Snowflake, 4 pcs
284,-
71 Kč/pc(s)
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, festive/holiday scents,, glass container, set of 4 pieces, material paraffin, white colour, burning time 22 h - 71 Kč/1 pc(s)
ARÔME Lavender, 4 pcs
284,-
71 Kč/pc(s)
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, lavender scent,, glass container, set of 4 pieces, material paraffin, purple colour, burning time 22 h - 71 Kč/1 pc(s)
ARÔME Strawberry Cream, 4 pcs
284,-
71 Kč/pc(s)
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, fruity aroma,, glass container, set of 4 pieces, material paraffin, white colour, burning time 22 h - 71 Kč/1 pc(s)
ARÔME Coconut Lime, 4 pcs
284,-
71 Kč/pc(s)
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, fresh and fruity scent,, glass container, set of 4 pieces, material paraffin, white colour, burning time 22 h - 71 Kč/1 pc(s)
ARÔME Rosemary, 4 pcs
284,-
71 Kč/pc(s)
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, spicy aroma,, glass container, set of 4 pieces, material paraffin, white colour, burning time 22 h - 71 Kč/1 pc(s)
ARÔME Melon, 4 pcs
284,-
71 Kč/pc(s)
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, fruity aroma,, glass container, set of 4 pieces, material paraffin, green, burning time 22 h - 71 Kč/1 pc(s)
ARÔME Vanilla, 4 pcs
284,-
71 Kč/pc(s)
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, vanilla scent,, glass container, set of 4 pieces, material paraffin, green, burning time 22 h - 71 Kč/1 pc(s)
ARÔME Choco Cherry, 4 pcs
284,-
71 Kč/pc(s)
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, fruity and sweet aroma,, glass container, set of 4 pieces, material paraffin, red, burning time 22 h - 71 Kč/1 pc(s)
JANZEN Black 210 g
285,-
136 Kč/100 g
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle - fresh, fruit and spicy scent, - 136 Kč/100 g
JANZEN Grey 210 g
286,-
136 Kč/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood and spicy scent, - 136 Kč/100 g
HARIBO Lemon Fruits 510 g
289,-
57 Kč/100 g
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 57 Kč/100 g
SWEET HOME Oud Noir 100 ml
289,-
Currently Unavailable
Reed Diffuser - contains aroma diffuser and candle 100 ml
ATMOSPHERA Feather fragrance set
289,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gift Set - contains a box of scented wood gaiac candles 5% diffuser 10%
YANKEE CANDLE Christmas Set: 3 × 9.8 g
Pre-sale price
289,-
9,830 Kč/kg
Expected October 1, 2026
Gift Set - contains 3 tea lights and a candle holder
ASHLEIGH & BURWOOD The Scented Home - Sicilian Lemon 70 g
290,-
414 Kč/100 g
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle - fruit scent, - 414 Kč/100 g
ASHLEIGH & BURWOOD Earth Secrets - Parma Violet 140 g
290,-
207 Kč/100 g
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle - floral scent, - 207 Kč/100 g
ASHLEIGH & BURWOOD Earth Secrets - Jasmine and Bergamot 140 g
290,-
207 Kč/100 g
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle - floral scent, - 207 Kč/100 g
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Vonné sviečky
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Illatgyertyák