Cheap scented Candles
On this page you will find scented Candles at the lowest prices, more so all scented Candles ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is LUMANTE Boat Lavender Essential Oil 423 g marked at 65 Kč incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 892
ARÔME Fruit Collection
936,-
39 Kč/pc(s)
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle Set - fragrant, fruity scent, set of 24 pieces - 39 Kč/1 pc(s)
WOODWICK Floral Gift Set 3 × 85 g
New arrival
944,-
3,702 Kč/kg
Currently Unavailable
Gift Set - contains 3 small Floral candles
WOODWICK Woody Gift Set 3 × 85 g
944,-
3,702 Kč/kg
Currently Unavailable
Gift Set - contains 3 small Woody candles
ARÔME Green Apple, 12 pcs
948,-
79 Kč/pc(s)
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, fruity aroma,, glass container, set of 12 pieces, in a gift box, material paraffin, green, burning time 34 h - 79 Kč/1 pc(s)
ARÔME Orange & Grapefruit, 12 pcs
948,-
79 Kč/pc(s)
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, fruity aroma,, glass container, set of 12 pieces, material paraffin, red, burning time 34 h - 79 Kč/1 pc(s)
ARÔME Forest berries, 12 pcs
948,-
79 Kč/pc(s)
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, fruity aroma,, glass container, set of 12 pieces, material paraffin, purple colour, burning time 24 h - 79 Kč/1 pc(s)
ARÔME Strawberry, 12 pcs
948,-
79 Kč/pc(s)
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, fruity aroma,, glass container, set of 12 pieces, material paraffin, red, burning time 34 h - 79 Kč/1 pc(s)
ARÔME Lavender Provence, 12 pcs
948,-
79 Kč/pc(s)
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, lavender scent,, glass container, set of 12 pieces, material paraffin, white colour, burning time 34 h - 79 Kč/1 pc(s)
ARÔME Chocolate & Banana, 12 pcs
948,-
79 Kč/pc(s)
In stock 2 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, sweet smell,, glass container, set of 12 pieces, material paraffin, yellow, burning time 34 h - 79 Kč/1 pc(s)
ARÔME Matcha, 12 pcs
948,-
79 Kč/pc(s)
In stock 2 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, oriental fragrance,, glass container, set of 12 pieces, material paraffin, green, burning time 22 h - 79 Kč/1 pc(s)
WOODWICK Golden Bourbon 609 g
949,-
156 Kč/100 g
In stock 3 pcs at the supplier's
Candle - wood scent, - 156 Kč/100 g
WOODWICK Trilogy Ellipse Warm Woods 453,6 g
949,-
209 Kč/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood scent, - 209 Kč/100 g
ASHLEIGH & BURWOOD The Heritage Collection - Rose & Golden Leather
950,-
432 Kč/100 g
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle - floral, wood and spicy scent, - 432 Kč/100 g
ASHLEIGH & BURWOOD The Heritage Collection - Blackcurrant & Cedarwood
950,-
432 Kč/100 g
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle - fresh, fruit and wood scent, - 432 Kč/100 g
ASHLEIGH & BURWOOD THE HERITAGE COLLECTION - GREY CEDAR & SANDALWOOD, 250 g
950,-
432 Kč/100 g
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle - wood and spicy scent, - 432 Kč/100 g
ASHLEIGH & BURWOOD THE HERITAGE COLLECTION - BLACK PEPPER & AMBER, 250 g
950,-
432 Kč/100 g
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle - wood and spicy scent, - 432 Kč/100 g
ASHLEIGH & BURWOOD THE HERITAGE COLLECTION - VELVET PLUM & CASSIS, 250 g
950,-
432 Kč/100 g
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle - fruit and sweet scent, - 432 Kč/100 g
MILLEFIORI Milano Christmas Set: Oro E Spezie Diffuser and Candle, 65 g
966,-
14,862 Kč/kg
Currently Unavailable
Gift Set - includes a diffuser and an Oro E Spezie candle
WOODWICK Santal Myrrh 453,6 g
979,-
216 Kč/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood scent, - 216 Kč/100 g
WOODWICK Evergreen Cashmere 453,6 g
979,-
216 Kč/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood scent, - 216 Kč/100 g
WOODWICK Fireside Gift Set (Boat), 435.6 g
New arrival
989,-
2,270 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gift Set - contains 1 Fireside boat-shaped candle
Ashleigh & Burwood Pearl Magnolia & Neroli
990,-
198 Kč/100 g
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle - floral scent, - 198 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Christmas Set 2025 9×37 g
999,-
111 Kč/pc(s)
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle Set - 111 Kč/pcs - from 111 Kč/1 pc(s)
CMP Advent calendar with scented candles III 24 pcs
999,-
83,250 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Advent Calendar - contains 24 surprise windows
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Vonné sviečky
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Illatgyertyák