Cheap special Teas
On this page you will find special Teas at the lowest prices, more so all special Teas ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is Apotheke Rooibos 20 × 1,5 g marked at 49 Kč incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 393
Market Grounds TE Luxury Loose Tea Rooibos Vanilla
325,-
1,300 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - herbal and rooibos, sprinkled, the raw material used is vanilla with a positive impact on detoxification, nerves and sleep and weight loss, single-species, weight 250 g -...
T-moments Lemon Power ORGANIC
333,-
16,650 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - 16,650 Kč/1 kg
Harney & Sons Pumpkin Spice HT 20 pcs
335,-
1,496 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - 1,496 Kč/1 kg
Harney & Sons Earl Grey Supreme Classic 20 pcs
335,-
1,496 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - 1,496 Kč/1 kg
Harney & Sons Paris Classic 20 pcs
335,-
1,482 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - 1,482 Kč/1 kg
Alveus Je t'aime, cream and strawberry flavour 150 g
335,-
2,233 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - fruity and rooibos, sprinkled, tea blend, German, weight 150 g, blueberry composition, Strawberry, Raspberry and honey bush - 2,233 Kč/1 kg
Semi-green flavoured tea Tibetan Fortune - 200 g
336,-
1,680 Kč/kg
In stock 5 pcs at the supplier's
Tea - oolong, loose, tea blend, German, weight 200 g - 1,680 Kč/1 kg
ORIENTAL Semi-green tea Formosa Aged Oolong - 75 g
337,-
4,493 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - oolong, single varietal, Taiwanese, weight 75 g, volume 75 ml - 4,493 Kč/1 kg
ORIENTAL Semi-green tea Formosa Dong Ding Oolong - 75 g
337,-
4,493 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - oolong, loose, single varietal, Taiwanese, weight 75 g - 4,493 Kč/1 kg
English Tea Shop Premium Green Gift Tin 54 g, 36 pcs organic
339,-
6,278 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - organic, British brand, gift set, 6 flavours, blended tea, 36 bags - 9.42 Kč/pcs - from 6,278 Kč/1 kg
Svorc Baked Tea Cassette 9 × 60 ml
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea Set - beverage concentrate, with fruit pieces, for the preparation of fruit tea
BASILUR White Tea Book Assorted 32 × 1,5 g, tin
349,-
5,453 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - white, bags, tea set, Sri Lankan, weight 64 g, strawberry composition, orange, roses, vanilla and mango - 10.91 Kč/pcs - from 5,453 Kč/1 kg
English Tea Shop Tin case of classic teas, 36 bags
349,-
5,058 Kč/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea organic, British brand, 36 sachets, 6 flavours - 9.69 Kč/pcs - from 5,058 Kč/1 kg
English Tea Shop Wellness Tea Tin Set, 36 bags
349,-
6,463 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea organic, British brand, 36 sachets, 6 flavours - 9.69 Kč/pcs - from 6,463 Kč/1 kg
English Tea Shop Luxury gift tin tea collection, 36 bags
349,-
4,748 Kč/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea 36 bags, 6 flavours, organic tea, British brand - 9.69 Kč/pcs - from 4,748 Kč/1 kg
ORIENTAL Semi-green aromatic tea Formosa Premium Rose Oolong - 75 g
349,-
4,653 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - oolong, loose, Taiwanese, weight 75 g - 4,653 Kč/1 kg
Harney & Sons Horchata HT 20 pcs
357,-
1,190 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - 1,190 Kč/1 kg
Pangea Tea Tea candy 142g
360,-
2,535 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Gift Set gift collection in the shape of a candy, weight of contents 142g, 23 servings, 11 types of tea, sprinkled, pressed and flowering teas, Green, oolong and black tea
ORIENTAL White Tea Pu Erh China Yunnan Pai Mu Tan Ming Qiang 2022
375,-
1,875 Kč/kg
In stock according to variant
Tea - white, sprinkled, the raw material used is Chinese tea tree with a positive impact on digestion and digestion, weight loss and energy and memory, single-species, Chinese -...
Tea Garden China Jade Ring Single - White Tea 40 g
399,-
9,975 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - white, loose, single varietal, Chinese, weight 40 g - 9,975 Kč/1 kg
Grešík Valdemar Large tea collection 9x10 n. p.
399,-
3,990 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea The collection contains 9 types of teas: Ginger Lemon, A seven-quote, Sea Buckthorn, Aronia Rosehip Blackcurrant, Indian Summer, Rooibos Raspberry, Rosehip tea with honey...
ORIENTAL Semi-green tea Formosa Super Fancy Oriental Beauty - 75 g
411,-
5,480 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - oolong, loose, single varietal, Taiwanese, weight 75 g - 5,480 Kč/1 kg
English Tea Shop Premium Red Gift Collection 108 g, 72 pcs organic ETS72
Discounted -6 %
419,-
449,-
3,880 Kč/kg
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - organic, British brand, gift set, 9 flavours, tea mix, 72 bags - 5.82 Kč/pcs - from 3,880 Kč/1 kg
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Špeciálne čaje
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Teakülönlegességek