Cleaning Products Ostrava
This page includes all products from category Cleaning Products that are in stock in our store Ostrava.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
All from 104
HG hygienic whirlpool cleaner 1 l
from
306,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bathroom Cleaner for whirlpools, based on natural ingredients, cleans the whirlpool system hygienically and safely - from 324 Kč/1 l
AlzaEco cleaning agents 3× 1,5 l
Great price
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleaning Kit - triple pack contains 10% citric acid solution, 10% white vinegar and a toilet cleaner, an effective solution for the daily cleaning of the entire household, supplied...
SANYTOL Universal cleaner 4 effects spray 500 ml
79,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Disinfectant - universal, chlorine-free, concentrated, spray applicator, weight 500 ml
PRESTO universal wet wipes 120 pcs
79,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleaning Wipes - vhlčené - 0.66 Kč/1 pc(s)
HG protection and polish for stainless steel 125 ml
from
199,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Stainless Steel Cleaner adds shine to stainless steel, an indispensable helper in the kitchen
CHANTE CLAIR Muschio Bianco floor degreaser 750 ml
89,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner for floors - 119 Kč/1 l
FREDY liquid gel 540 ml
Great price
68,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Drain Cleaner gel - helps to clean sink drain traps, sinks, Van, showers or toilets, that barely drain, also suitable for preventive cleaning, effectively removes deposits and hair...
LARRIN NANO bathroom cleaner spray 500 ml
72,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bathroom Cleaner using nanotechnology, creates a protective film after the first application - 144 Kč/1 l
CLEAMEN 100/200 A cleaner 550 ml
69,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - high performance, easy to use, on all waterproof surfaces, for everyday use
WORX Cordless Waste Cleaner WX891.9 (without battery)
1,999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Drain Cleaner - cordless drain and pipe cleaner cordless, pen with a diameter of 7 mm and a length of 7.6 m, suitable for pipes up to 55 mm diameter, telescopic spiral function,...
Philips CA6700/91
Amazing Deal
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Descaler Philips and Saeco coffee machine, 1 bottle (1 cycle), limiting scale, protecting the coffee maker, extending the life of the coffee maker - 556 Kč/1 l
Siguro Liquid Descaler UniDecalc 500 ml
Great price
from
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Descaler - universal liquid descaler, made from natural, high-quality ingredients that are gentle on appliances; suitable for all types of coffee machines and for descaling...
AlzaPower Multifunctional Electronic Cleaning Kit 20in1
Great price
259,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleaning Kit - contains 20 different tools, brushes, a sponge, and special tools for cleaning ports and hard-to-reach places, ideal for cleaning headphones, keyboards, phones,...
De'Longhi DLSC500 Decalk Care 500ml
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Descaler - descaling, natural and high-quality raw materials, biodegradable, 500 ml, 4 descaling cycles - 598 Kč/1 l
Rowenta IN5021F0 Clean It
4,499,-
In stock > 5 pcs
Carpet Cleaner - carpets and soft surfaces, bagless, with a capacity of 1,5 l, with cable, noise level: 83,8dB, black colour
Kärcher SE 2 Spot
2,990,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Carpet Cleaner - carpets, soft surfaces and upholstery, bagless, with a capacity of 0,8 l, with cable, noise level: 70dB, white, yellow and black colour
Rowenta IN5020F0 Clean IT 750W
4,699,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Carpet Cleaner - carpets and soft surfaces, bagless, with a capacity of 1,5 l, with cable, water container and cleaning liquid, green and black colour
VANISH Oxi Action Gel Stain Remover 4 l
429,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Stain Remover - 4000ml - 107 Kč/1 l
CLEAN IT CL-700 Light Blue
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleaning Cloth - 42 x 40cm, for LCD, LED, plasma screens and glass surfaces, microfibre
ESPEON Nitrile Ideal Black Size M, 100pcs
Amazing Deal
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Medical Gloves - hypoallergenic, powder-free, nitrile, size M, black colour, 100 pieces per pack - 1.39 Kč/1 pc(s)
Rowenta IN3021F0 Clean It
Amazing Deal
2,699,-
Save 300,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Carpet Cleaner - carpets, soft surfaces and upholstery, bagless, with a capacity of 0,85 l, with cable, cleaning liquid
CLEAN IT Compressed Gas 400ml
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Compressed Gas - for electronics, for blowing dust and dirt out of poorly accessible places
Menforsan Enzymatic urine, odour and stain remover 500 ml
219,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Scent Neutraliser Spray – enzyme spray, removes pet urine odors and stains and other organic contaminants, with active enzymes, fine composition, safe for all types of surfaces and...
SANYTOL disinfectant for laundry with the scent of white flowers 1.5 l (33 washes)
189,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Laundry Sanitiser - kills bacteria at all temperatures, viruses and fungi, removes persistent odours, eliminates the transmission of infections, leaves a feeling of freshness,...