AlzaPlus+ Deals - Decorative Candles
Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩
- The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
- Full terms and conditions of the campaign can be found here.
All from 31
YANKEE CANDLE Signature Summit Stargazing 122 g
269,-
220 Kč/100 g
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 220 Kč/100 g
LUMANTE Boat Caffe Sweets 423 g
-6 % off new
429,-
New 459,-
101 Kč/100 g
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy scent, - 101 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Enchanted Orchard 567 g
Discounted -8 %
684,-
749,-
121 Kč/100 g
In stock 4 pcs at the supplier's
Candle - spicy and sweet scent, - 121 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Afternoon Scrapbooking 567 g
Great price
684,-
121 Kč/100 g
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle - spicy and sweet scent, - 121 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Lemon Gelato 567 g
684,-
121 Kč/100 g
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle - fruit scent, - 121 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature two wicks Aloe & Agave 567 g
684,-
121 Kč/100 g
In stock 4 pcs at the supplier's
Candle - fresh scent, - 121 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature two wicks Stargazing 567 g
684,-
121 Kč/100 g
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle - floral scent, - 121 Kč/100 g