AlzaPlus+ Deals - Face Serums
Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩
- The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
- Full terms and conditions of the campaign can be found here.
All from 190
LUMENE Nordic C Triple Glow Radiance Elixir 30 ml
939,-
3,130 Kč/100 ml
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 3,130 Kč/100 ml
LUMENE Nordic Ageless Multi-Peptdie Serum 30 ml
1,538,-
5,127 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 5,127 Kč/100 ml
INNISFREE Green Tea Seed Hyaluronic Serum 80 ml
799,-
999 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 999 Kč/100 ml
LUMENE Nordic - C [Valo] Dark Spot Serum 30 ml
1,129,-
3,763 Kč/100 ml
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 3,763 Kč/100 ml
MIXSOON Glacier Water Hyaluronic Acid Serum 30 ml
319,-
1,063 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,063 Kč/100 ml
CENTELLIAN24 360° Shot PDRN Active Serum 50 ml
679,-
1,358 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,358 Kč/100 ml
ABIB Jericho Rose Mist Serum Glow Spray 100 ml
519,-
519 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 519 Kč/100 ml
INNISFREE Black Tea Youth Ampoule 30 ml
1,019,-
3,397 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 3,397 Kč/100 ml
NINE LESS Molecule-Clear Salicylic Acid Serum 30 ml
339,-
1,130 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,130 Kč/100 ml
NINE LESS B-Boost 10% Niacinamide Serum 30 ml
299,-
997 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 997 Kč/100 ml
LUMENE Nordic C Glow Renew Night Serum 30 ml
851,-
2,837 Kč/100 ml
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 2,837 Kč/100 ml
PYUNKANG YUL Calming Moisture Serum 30 ml
279,-
930 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 930 Kč/100 ml
SKINFOOD Yuja C Dark Spot Clear Serum 50 ml
619,-
1,238 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,238 Kč/100 ml
AXIS-Y Artichoke Intensive Skin Barrier Ampoule 30 ml
379,-
1,263 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,263 Kč/100 ml
SKINFOOD Black Sugar Perfect PHA Ampoule 50 ml
619,-
1,238 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,238 Kč/100 ml
SKINFOOD Black Sugar Perfect First Serum Essential 150 ml
619,-
413 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 413 Kč/100 ml
MARY & MAY Multi Hyaluronics Serum 80 ml
409,-
511 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 511 Kč/100 ml
CENTELLIAN24 Gutathione Toning Boosting Ampoule 30 ml
669,-
2,230 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 2,230 Kč/100 ml
BIODANCE Hydro Cera-Nol Serum 30 ml
669,-
2,230 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 2,230 Kč/100 ml
MARY & MAY Centella Asiatica Serum 80 ml
Great price
409,-
Save 40,-
511 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 511 Kč/100 ml
ABIB Jericho Rose Bifida Serum Firming Drop 50 ml
519,-
1,038 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,038 Kč/100 ml
Dear Klairs Maple Energy Infusing Serum
479,-
1,597 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,597 Kč/100 ml
SKINFOOD Blue Chamomile Hyaluronic Ampoule 50 ml
569,-
1,138 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,138 Kč/100 ml
BIODANCE Refreshing Sea Kelp Serum 30 ml
599,-
1,997 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,997 Kč/100 ml