AlzaPlus+ Deals - Glass Candles
Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩
- The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
- Full terms and conditions of the campaign can be found here.
All from 129
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Red Raspberry 567 g
Discounted -24 %
560,-
739,-
99 Kč/100 g
In stock 5 pcs at the supplier's
Candle - fruit scent, - 99 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Two Wicks Tumbler Desert Blooms 567 g
560,-
99 Kč/100 g
In stock 5 pcs at the supplier's
Candle - floral scent, - 99 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature glass 2 wicks Wild Orchid 567 g
684,-
121 Kč/100 g
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle - floral scent, - 121 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature glass 2 wicks Ocean Air 567 g
684,-
121 Kč/100 g
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle - fresh scent, - 121 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Ocean Air 567 g
Discounted -7 %
684,-
739,-
121 Kč/100 g
In stock 4 pcs at the supplier's
Candle - fresh scent, - 121 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 Wicks Baby Powder 567 g
684,-
121 Kč/100 g
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle - fresh scent, - 121 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature two wicks Aloe & Agave 567 g
684,-
121 Kč/100 g
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle - fresh scent, - 121 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature two wicks Stargazing 567 g
684,-
121 Kč/100 g
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle - floral scent, - 121 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Sig Woodland Weekend Memories 122 g
269,-
220 Kč/100 g
In stock 3 pcs at the supplier's
Candle - spicy and sweet scent, - 220 Kč/100 g