Jar Candles
Jar Candles – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 726
WOODWICK Smoked Walnut & Maple 275g
510,-
185 Kč/100 g
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle - sweet scent, - 185 Kč/100 g
Arôme Scented candle chakra purity 320 g
159,-
50 Kč/100 g
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle - fresh scent, - 50 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature glass 2 wicks Cucumber Mint Cooler 567 g
639,-
113 Kč/100 g
In stock 1 pcs at the supplier's
Candle - Fragrant, fruity scent, with 2 wicks, glass container, round shape, material paraffin, green, burning time 90 h - 113 Kč/100 g
Song of India Organic Goodness soy candle set 6 × 200 g
1,499,-
250 Kč/pc(s)
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, Holiday/Christmas, floral, fruity, woody and spicy aroma, with a cotton wick, glass container, set of 6 pieces, vegan, natural and in gift packaging,...
Song of India Organic Goodness Candle Mandarin & Bay Leaf, 200g
269,-
135 Kč/100 g
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle - fruit scent, - 135 Kč/100 g
ARÔME Snowflake, 4 pcs
284,-
71 Kč/pc(s)
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, festive/holiday scents,, glass container, set of 4 pieces, material paraffin, white colour, burning time 22 h - 71 Kč/1 pc(s)
ARÔME Cotton Candy, 4 pcs
279,-
70 Kč/pc(s)
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, sweet smell,, glass container, set of 4 pieces, in a gift box, material paraffin, white colour, burning time 34 h - 70 Kč/1 pc(s)
ARÔME Cinnamon Clove, 4 pcs
279,-
70 Kč/pc(s)
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, cinnamon scent,, glass container, set of 4 pieces, material paraffin, brown colour, burning time 22 h - 70 Kč/1 pc(s)
ARÔME Matcha, 4 pcs
269,-
67 Kč/pc(s)
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, oriental fragrance,, glass container, set of 4 pieces, material paraffin, green, burning time 22 h - 67 Kč/1 pc(s)
ARÔME Lavender, 4 pcs
284,-
71 Kč/pc(s)
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, lavender scent,, glass container, set of 4 pieces, material paraffin, purple colour, burning time 22 h - 71 Kč/1 pc(s)
ARÔME Lavender Provence, 4 pcs
316,-
79 Kč/pc(s)
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, lavender scent,, glass container, set of 4 pieces, material paraffin, white colour, burning time 34 h - 79 Kč/1 pc(s)
ARÔME Orange & Grapefruit, 4 pcs
Discounted -9 %
316,-
349,-
79 Kč/pc(s)
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, fruity aroma,, glass container, set of 4 pieces, material paraffin, red, burning time 34 h - 79 Kč/1 pc(s)
ARÔME Strawberry Cream, 4 pcs
284,-
71 Kč/pc(s)
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, fruity aroma,, glass container, set of 4 pieces, material paraffin, white colour, burning time 22 h - 71 Kč/1 pc(s)
ARÔME Sweet Rose, 4 pcs
284,-
71 Kč/pc(s)
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, floral scent,, glass container, set of 4 pieces, material paraffin, pink colour, burning time 34 h - 71 Kč/1 pc(s)
ARÔME Fruit Collection
936,-
39 Kč/pc(s)
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle Set - fragrant, fruity scent, set of 24 pieces - 39 Kč/1 pc(s)
ARÔME Green Apple, 4 pcs
284,-
71 Kč/pc(s)
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, fruity aroma,, glass container, set of 4 pieces, material paraffin, green, burning time 34 h - 71 Kč/1 pc(s)
Song of India Organic Goodness Candle Patchouli and Vanilla
299,-
150 Kč/100 g
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle - oriental and vanilla scent, - 150 Kč/100 g
ARÔME Melon, 4 pcs
284,-
71 Kč/pc(s)
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, fruity aroma,, glass container, set of 4 pieces, material paraffin, green, burning time 22 h - 71 Kč/1 pc(s)
Dedra AG by Agata Soy scented candle Parfumia, 250 ml
Discounted -40 %
299,-
499,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle - fresh and fruit scent,
ARÔME Forest berries, 4 pcs
316,-
79 Kč/pc(s)
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, fruity aroma,, glass container, set of 4 pieces, in a gift box, material paraffin, purple colour, burning time 34 h - 79 Kč/1 pc(s)
ARÔME Coconut Lime, 4 pcs
284,-
71 Kč/pc(s)
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, fresh and fruity scent,, glass container, set of 4 pieces, material paraffin, white colour, burning time 22 h - 71 Kč/1 pc(s)
ASHLEIGH & BURWOOD The scented home - White Christmas, 42 h
590,-
257 Kč/100 g
In stock 2 pcs at the supplier's
Candle - festive / Christmas scent, - 257 Kč/100 g
In the category Jar Candles on Alza.cz, we currently have a total of 726 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Vonné sviečky v skle
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Illatgyertyák üvegben