Jar Candles
Jar Candles – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 726
ARÔME Set of candles in glass and flower bo×u 4 × 90 g
319,-
80 Kč/pc(s)
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle Set - contains 4 candles in glass, each wrapped in a flower-shaped box, the smell of rosemary, chocolate and cherry, coffee beans and matcha, burning time of 1 candle up to...
ASHLEIGH & BURWOOD THE SCENTED HOME - PEONY (peony), 42 hours
590,-
268 Kč/100 g
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle - floral scent, - 268 Kč/100 g
ASHLEIGH & BURWOOD The scented home - Christmas Spice, 2 pm
290,-
414 Kč/100 g
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle - festive / Christmas scent, - 414 Kč/100 g
Ashleigh & Burwood Scented Candle Signature Oriental Spice, 140 g
690,-
493 Kč/100 g
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle - oriental and spicy scent, - 493 Kč/100 g
ASHLEIGH & BURWOOD The scented home - Frosted Holly, 42 h
590,-
257 Kč/100 g
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle - festive / Christmas scent, - 257 Kč/100 g
Song of India Organic Goodness scented candle Nagpuri Narangi Orange
299,-
150 Kč/100 g
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle - fresh and fruit scent, - 150 Kč/100 g
Song of India Organic Goodness Mysore Chandan Sandalwood Candle, 200g
299,-
150 Kč/100 g
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle - oriental and wood scent, - 150 Kč/100 g
ARÔME Strawberry, 4 pcs
316,-
79 Kč/pc(s)
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, fruity aroma,, glass container, set of 4 pieces, material paraffin, burning time 24 h - 79 Kč/1 pc(s)
Song of India Organic Goodness scented candle Madurai Jasmine
299,-
150 Kč/100 g
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle - floral and sweet scent, - 150 Kč/100 g
Song of India Organic Goodness Candle Dehn Al Oudh Agarwood, 200g
299,-
150 Kč/100 g
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle - wood scent, - 150 Kč/100 g
Ashleigh & Burwood Scented Candle Signature Sicilian Lemon, 140 g
690,-
493 Kč/100 g
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle - fruit scent, - 493 Kč/100 g
ASHLEIGH & BURWOOD The Heritage Collection - Blackcurrant & Cedarwood
950,-
432 Kč/100 g
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle - fresh, fruit and wood scent, - 432 Kč/100 g
ARÔME Cherry Blossom, 4 pcs
269,-
67 Kč/pc(s)
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle Set - Fragrant, fruity aroma,, glass container, set of 4 pieces, material paraffin, pink colour, burning time 22 h - 67 Kč/1 pc(s)
ASHLEIGH & BURWOOD THE HERITAGE COLLECTION - GREY CEDAR & SANDALWOOD, 250 g
950,-
432 Kč/100 g
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle - wood and spicy scent, - 432 Kč/100 g
Song of India Organic Goodness Candle Desi Gulab Rose, 200g
299,-
150 Kč/100 g
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle - floral scent, - 150 Kč/100 g
Ashleigh & Burwood Scented Candle Signature White Cedar & Bergamot, 140 g
690,-
493 Kč/100 g
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle - wood and spicy scent, - 493 Kč/100 g
Ashleigh & Burwood Pearl Magnolia & Neroli
990,-
198 Kč/100 g
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle - floral scent, - 198 Kč/100 g
ASHLEIGH & BURWOOD The scented home - Frosted Holly, 2 pm
290,-
414 Kč/100 g
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle - festive / Christmas scent, - 414 Kč/100 g
Ashleigh & Burwood Scented Candle Signature Fresh Linen, 140 g
690,-
493 Kč/100 g
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle - fresh scent, - 493 Kč/100 g
Ashleigh & Burwood Signature Moroccan Spice scented candle, 140 g
690,-
493 Kč/100 g
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle - oriental and spicy scent, - 493 Kč/100 g
Ashleigh & Burwood Scented Candle Signature Lavender & Bergamot, 140 g
690,-
493 Kč/100 g
In stock > 5 pcs at the supplier's
Candle - floral and spicy scent, - 493 Kč/100 g
Ashleigh & Burwood Scented Candle Signature Sicilian Lemon, 65 g
430,-
662 Kč/100 g
In stock > 10 pcs at the supplier's
Candle - floral and fruit scent, - 662 Kč/100 g
In the category Jar Candles on Alza.cz, we currently have a total of 726 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Vonné sviečky v skle
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Illatgyertyák üvegben