Jar Candles
Jar Candles – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 726
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Pink Cherry & Vanilla 567 g
Discounted -14 %
684,-
799,-
121 Kč/100 g
Currently Unavailable
Candle - fruit scent, - 121 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature glass 2 wicks Wild Orchid 567 g
684,-
121 Kč/100 g
Currently Unavailable
Candle - floral scent, - 121 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 Wicks Vanilla Cupcake 567 g
560,-
99 Kč/100 g
Currently Unavailable
Candle - sweet scent, - 99 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature glass 2 wicks Ocean Air 567 g
684,-
121 Kč/100 g
Currently Unavailable
Candle - fresh scent, - 121 Kč/100 g
WOODWICK Ellipse Black Cherry 453,6 g
669,-
148 Kč/100 g
Currently Unavailable
Candle - fruit scent, - 148 Kč/100 g
WOODWICK Vanilla Bean 85 g
219,-
258 Kč/100 g
Currently Unavailable
Candle - fresh and sweet scent, - 258 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature glass 2 wicks Baby Powder 567 g
684,-
121 Kč/100 g
Currently Unavailable
Candle - Fragrant, fresh smell, glass container, round shape, material paraffin, white colour, burning time 90 h - 121 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Ocean Air 567 g
Discounted -7 %
684,-
739,-
121 Kč/100 g
Currently Unavailable
Candle - fresh scent, - 121 Kč/100 g
WOODWICK Santal Myrrh 609 g
699,-
115 Kč/100 g
Currently Unavailable
Candle - wood scent, - 115 Kč/100 g
AIR WICK Vanilla candy 220 g
224,-
102 Kč/100 g
Currently Unavailable
Candle - festive / Christmas, sweet and vanilla scent, - 102 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Vanilla Bean Espresso 37 g
86,-
232 Kč/100 g
Currently Unavailable
Candle - spicy scent, - 232 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Classic Large Black Coconut 623g
599,-
96 Kč/100 g
Currently Unavailable
Candle - oriental and wood scent, - 96 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 Wicks Christmas Cookie 368 g
Discounted -20 %
499,-
628,-
136 Kč/100 g
Currently Unavailable
Candle - festive / Christmas, spicy and sweet scent, - 136 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Art In The Park 567 g
684,-
121 Kč/100 g
Currently Unavailable
Candle - floral scent, - 121 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature two wicks Aloe & Agave 567 g
684,-
121 Kč/100 g
Currently Unavailable
Candle - fresh scent, - 121 Kč/100 g
WOODWICK Santal Myrrh 275 g
499,-
181 Kč/100 g
Currently Unavailable
Candle - wood scent, - 181 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 Wicks Baby Powder 567 g
684,-
121 Kč/100 g
Currently Unavailable
Candle - fresh scent, - 121 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature glass 2 wicks Iced Berry Lemonade 567 g
599,-
106 Kč/100 g
Currently Unavailable
Candle - fruit scent, - 106 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Woodland Weekend Memories 567 g
619,-
109 Kč/100 g
Currently Unavailable
Candle - spicy and sweet scent, - 109 Kč/100 g
GLADE Gift set of candles 4x 70 g
309,-
77 Kč/pc(s)
Currently Unavailable
Candle Set - 77 Kč/1 pc(s)
WOODWICK Trilogy Amethyst Sky 453 g
749,-
165 Kč/100 g
Currently Unavailable
Candle - fresh scent, - 165 Kč/100 g
RITUALS The Ritual of Ayurveda Scented Candle 290 g
639,-
220 Kč/100 g
Currently Unavailable
Candle - floral and sweet scent, - 220 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature glass 2 wicks Vanilla Lime 567 g
639,-
113 Kč/100 g
Currently Unavailable
Candle - spicy scent, - 113 Kč/100 g
BISPOL Aura Maxi Apple-Cinnamon 500g
189,-
38 Kč/100 g
Currently Unavailable
Candle - festive / Christmas scent, - 38 Kč/100 g
In the category Jar Candles on Alza.cz, we currently have a total of 726 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Vonné sviečky v skle
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Illatgyertyák üvegben