Jar Candles
Jar Candles – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 726
WOODWICK Fireside 275 g
529,-
192 Kč/100 g
Currently Unavailable
Candle - oriental and wood scent, - 192 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature two wicks Stargazing 567 g
684,-
121 Kč/100 g
Currently Unavailable
Candle - floral scent, - 121 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Amber & Sandalwood 368 g
529,-
144 Kč/100 g
Currently Unavailable
Candle - spicy scent, - 144 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Lakefront Lodge 368 g
479,-
130 Kč/100 g
Currently Unavailable
Candle - wood scent, - 130 Kč/100 g
WOODWICK Hinoki Dahlia 275 g
529,-
192 Kč/100 g
Currently Unavailable
Candle - floral, fruit and wood scent, - 192 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 Wicks Tumbler Woodland Weekend Memories 567 g
684,-
121 Kč/100 g
Currently Unavailable
Candle - spicy and sweet scent, - 121 Kč/100 g
WOODWICK Sagewood & Seagrass 275g
499,-
181 Kč/100 g
Currently Unavailable
Candle - fruit scent, - 181 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Lilac Blossoms 368 g
529,-
144 Kč/100 g
Currently Unavailable
Candle - floral scent, - 144 Kč/100 g
AIR WICK Red apple and cinnamon 105 g
129,-
123 Kč/100 g
Currently Unavailable
Candle - festive / Christmas, fruit and cinnamon scent, - 123 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Black Cherry 122 g
Discounted -16 %
249,-
299,-
204 Kč/100 g
Currently Unavailable
Candle - fruit scent, - 204 Kč/100 g
BISPOL Aura Maxi Antitobacco 500 g
199,-
40 Kč/100 g
Currently Unavailable
Candle - floral scent, - 40 Kč/100 g
WOODWICK Solar Haze 453 g
Discounted -12 %
689,-
789,-
152 Kč/100 g
Currently Unavailable
Candle - fresh scent, - 152 Kč/100 g
GLADE Vanilla Cream Cookies 204 g
209,-
38 Kč/100 g
Currently Unavailable
Candle - festive / Christmas, sweet and vanilla scent, - 38 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature glass 2 wicks Art in the Park 567 g
Discounted -12 %
539,-
613,-
95 Kč/100 g
Currently Unavailable
Candle - floral scent, - 95 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 Wicks Vanilla Lime 567 g
749,-
132 Kč/100 g
Currently Unavailable
Candle - spicy scent, - 132 Kč/100 g
GLADE Aromatherapy Pure Happiness 170 g
179,-
34 Kč/100 g
Currently Unavailable
Candle - floral, fruit and sweet scent, - 34 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Watercolour Skies 567 g
684,-
121 Kč/100 g
Currently Unavailable
Candle - floral scent, - 121 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Pink Cherry & Vanilla Sampler 37 g
119,-
322 Kč/100 g
Currently Unavailable
Candle - floral scent, - 322 Kč/100 g
WOODWICK Manuka Nectar 275g
469,-
171 Kč/100 g
Currently Unavailable
Candle - floral scent, - 171 Kč/100 g
GLADE Candle: Festive Mulled Wine, 112 g
New arrival
109,-
Currently Unavailable
Candle - festive / Christmas and fruit scent,
HARIBO Cherry Cola 510 g
340,-
67 Kč/100 g
Currently Unavailable
Candle - fruit scent, - 67 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Smoked Vanilla & Cashmere 567 g
684,-
121 Kč/100 g
Currently Unavailable
Candle - spicy scent, - 121 Kč/100 g
WOODWICK Manuka Nectar 453 g
779,-
172 Kč/100 g
Currently Unavailable
Candle - floral scent, - 172 Kč/100 g
In the category Jar Candles on Alza.cz, we currently have a total of 726 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Vonné sviečky v skle
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Illatgyertyák üvegben