AlzaPlus+ Deals - Jar Candles
Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩
- The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
- Full terms and conditions of the campaign can be found here.
All from 121
YANKEE CANDLE Signature Balsam & Cedar Fireside 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
245 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Lemon Lavender 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
245 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Shimmering Christmas Tree 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
245 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Christmas Eve 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
245 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Midnight Jasmine 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
245 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Red Raspberry 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
245 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Iced Berry Lemonade 110 g
Discounted -10 %
269,-
299,-
245 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Fresh Cut Roses 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
245 Kč/100 g
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Sage & Citrus 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
245 Kč/100 g
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Clean Cotton 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
245 Kč/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Enchanting Cherry Blossoms 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
245 Kč/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Black Coconut 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
245 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Silver Birch 110g
Discounted -6 %
269,-
289,-
245 Kč/100 g
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Seaside Woods 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
245 Kč/100 g
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Cucumber Mint Cooler 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
245 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Lilac Blossoms 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
245 Kč/100 g
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature A Calm & Quiet Place 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
245 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Pink Sands Glow 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
245 Kč/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature White Strawberry Bellini 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
245 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Wild Orchid 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
245 Kč/100 g
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Blooming Love 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
245 Kč/100 g
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Coconut Beach 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
245 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Cliffside Sunrise 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
245 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 245 Kč/100 g
YANKEE CANDLE Signature Ocean Air 110g
Discounted -10 %
269,-
299,-
245 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh scent, - 245 Kč/100 g