New Arrivals - Cosmetics
All from 719
KÉRASTASE Iconic Products Duo Set 120 ml
New arrival
1,939,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Haircare Set - contains a 30 ml night serum and a 90 ml hair oil
GOLDWELL Dualsenses Bond Pro Day & Night Bond Booster 75 ml
New arrival
700,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Cream - professional and vegan, for weak and thinning hair, protects from high temperature, volume 75 ml - 933 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Scalp Specialist Rebalance & Hydrate Fluid 150 ml
New arrival
750,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Serum - great for moisturizing, - 500 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Just Smooth Taming Oil 100 ml
New arrival
700,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Oil for frizzy and unruly hair, effect: smoothing, 100 ml volume, unisex - 700 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Sun Reflects UV Protect Spray 150 ml
New arrival
585,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - professional and vegan, for all hair types, protects from UV radiation, volume 150 ml - 390 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Pure Hydration-in-Hydrating Spray 150 ml
New arrival
585,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - professional and vegan, for all hair types, protects from high temperature, volume 150 ml - 390 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Bond Pro Repair & Structure Spray 150 ml
New arrival
585,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - professional and vegan, for weak and thinning hair, protects from high temperature, volume 150 ml - 390 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Blondes & Highlights Brilliance Serum Spray 150 ml
New arrival
585,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Serum - - 390 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Curls & Waves Bundling Spray 150 ml
New arrival
585,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - professional and vegan, for wavy and curly hair, protects from high temperature, volume 150 ml - 390 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Colour Repair & Radiance Balm 75 ml
New arrival
700,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Cream - professional and vegan, for fine hair, protects from high temperature and split ends, volume 75 ml - 933 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Ultra Volume Bodifying Spray 150 ml
New arrival
585,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - professional and vegan, for fine hair, protects from high temperature, volume 150 ml - 390 Kč/100 ml
GOLDWELL Dualsenses colour Brilliance Serum Spray 150 ml
New arrival
585,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Serum - for normal hair, for fine hair, - 390 Kč/100 ml
L'ORÉAL PROFESSIONNEL Metal Detox Duo Set 550 ml
New arrival
999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Haircare Set - contains 300 ml of shampoo and 250 ml of hair mask
L'ORÉAL PROFESSIONNEL Vitamino Colour Spectrum Trio Set 580 ml
New arrival
1,803,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Haircare Set - contains 300 ml of shampoo, 250 ml of hair mask and 30 ml of serum
KÉRASTASE Blond Absolu Trio Set 345 ml
New arrival
1,509,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Haircare Set - contains 80 ml of shampoo, 75 ml of conditioner and 190 ml of protective treatment
KÉRASTASE Mini Iconic Products Trio Set 90 ml
New arrival
1,769,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Haircare Set - contains a 30 ml night serum, a 30 ml hair oil and a 30 ml serum
GHD Straight On Straight & Smooth Spray 120 ml
589,-
Ordered on request
Hair Styling Spray - professional, for all hair types, protects from high temperature, volume 120 ml - 491 Kč/100 ml
K18 FutureIQ Biomimetic Hair Longevity Serum 90 ml
New arrival
2,990,-
Currently Unavailable
Hair Serum - for coloured hair and hair with highlights, for nutrition and regeneration - 3,322 Kč/100 ml
YVES ROCHER Hair Growth-Boosting Conditioner 200 ml
New arrival
249,-
Currently Unavailable
Conditioner gives the following effect: growth, volume and easy combing, best for hair type: normal and fine and thinning - 125 Kč/100 ml
CERAVE Foaming Cleansing Gel 88 ml
New arrival
129,-
Currently Unavailable
Cleansing Gel - unisex, for normal skin, suitable for dry skin, suitable for mixed and oily skins - 147 Kč/100 ml
DERMACOL Aroma Moment Meadow Honey 250 ml
79,-
Currently Unavailable
Shower Gel - for women, suitable for normal skin, soothing and softening, formula: vegan, 250 ml volume - 32 Kč/100 ml
DERMACOL Aroma Moment Apple Strudel 250 ml
79,-
Currently Unavailable
Shower Gel - for women, suitable for normal skin, softening and relaxation, formula: vegan, 250 ml volume - 32 Kč/100 ml
INVISIBOBBLE Kaleidoscope Dreamy Curls Set, 4 pieces
369,-
Currently Unavailable
Hair Curlers - no heat required, gentle
STMNT All-in-One shampoo, mattifying paste and toiletries bag, 400 ml
999,-
Currently Unavailable
Men's Cosmetic Set - contains 100 ml of matt paste, 300 ml of all-purpose shampoo and a black cosmetic bag