Alza Benefit slevy - Pet Supplies
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 1,368
Sponsored
Eminent Selection Adult Large Breed Pork & Duck 2 kg
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Kibble for large breeds with low with normal activity, animal protein 26%, fat (poultry) 14%, with Joint Nutrition, linseed and turmeric - 135 Kč/1 kg
Sponsored
Eminent Selection Puppy Large Breed Beef & Lamb 2 kg
260,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Dog Kibble for small medium-sized breeds with low with normal activity, animal protein 30%, fat (poultry) 14%, with Joint Nutrition, grain-free, linseed and turmeric -...
Sponsored
Goldis Chondro Forte+ 180 g
559,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Joint Nutrition for Dogs - suitable for breeds of all sizes, puppies, adult dogs, loose mixture, weight 180 g, healthy joints and cartilage, recovery acceleration, muscle...
Sponsored
Eminent Selection Senior Duck 2 kg
Discounted -13 %
239,-
276,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Dog Kibble for all senior breeds with low with normal activity, animal protein 22%, fat (poultry) 10%, with Joint Nutrition, grain-free, linseed and turmeric - 120 Kč/1 kg
Petkit PuraMax 2 Automatic Self-Cleaning Toilet for Cats
Discounted -9 %
9,990,-
10,990,-
In stock > 5 pcs
Cat Litter Box - closed, litter compartment, doors and mobile application, dimensions: 62cm×53.8cm, height: 55.2cm
Whiskas beef granules for adult cats 14 kg
869,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Kibble for small large breeds with low and with normal and with high activity, animal protein 30%, meat content in dry matter 4%, fat 12% - 62 Kč/1 kg
Whiskas tuna granules for adult cats 14 kg
869,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Kibble for small large breeds with low and with normal and with high activity, animal protein 4%, meat content in dry matter 4%, fat 12.5% - 62 Kč/1 kg
Dogtrace Training Collar d-control 400
2,799,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electronic Training Collar - adjustable and training / electronic, neck circumference: to 75cm, material: nylon, range of remote control: 250m, battery life: 12months
BOT Self-cleaning cat litter box SCL2
6,999,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Self Cleaning Litter Box - suitable for small and large breeds of cats, covered, size: 58,2cm × 51,3cm × 53cm, doors
Whiskas chicken granules for neutered adult cats 14 kg
869,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Kibble for small large breeds with low and with normal and with high activity, animal protein 25%, meat content in dry matter 4%, fat 11.8% - 62 Kč/1 kg
Brit Care Dog Hypoallergenic with lamb Adult Medium Breed 12 kg
1,199,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Kibble for medium-sized breeds with low with normal activity, fat (chicken) 16%, with Joint Nutrition, hypoallergenic - 100 Kč/1 kg
Whiskas chicken granules for adult cats 14 kg
869,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Kibble for small large breeds with low and with normal and with high activity, animal protein 29%, meat content in dry matter 4%, fat 12.5% - 62 Kč/1 kg
Brit Care Dog Grain-free with salmon Adult 12 kg
1,289,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Kibble for all breeds with low with normal activity, fat (chicken) 15%, with Joint Nutrition, grain-free, hypoallergenic - 107 Kč/1 kg
Whiskas chicken granules for kittens 14 kg
869,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kibble for Kittens for small large breeds with low and with normal and with high activity, animal protein 38%, meat content in dry matter 4%, fat 13%, yeast - 62 Kč/1 kg
Brit Care Dog Hypoallergenic with rabbit Weight Loss 12 kg
1,249,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Kibble for all breeds with low activity, fat (chicken) 9%, with Joint Nutrition, hypoallergenic and diet - 104 Kč/1 kg
M-Pets Puppy and small animal playpen 8 × 76 × 61 cm
1,790,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Playpen - colour: black, material: metal
Royal Canin Yorkshire 12 × 85 g
279,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Food Pouch for small breeds with low with normal activity - 27 Kč/100 g
Brit Care Dog Grain-free with salmon Senior & Light 12 kg
1,289,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Kibble for all senior breeds with low activity, fat (chicken) 12%, with Joint Nutrition, grain-free, hypoallergenic and diet - 107 Kč/1 kg
Cat's Best Universal 40 l / 22 kg
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter - pellet, 22kg /40l - 23 Kč/1 kg
Brit Vitamins Postbiotics 150 g
339,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Food Supplement for Dogs - suitable for breeds of all sizes, intended for adult dogs, type: tablet, weight: 150g, specific use: improves digestion, probiotics - 2,260 Kč/1 kg
Tikpaws Smart pet water fountain
1,099,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Fountain for Cats -, fountain height: 18cm, material: plastic, colour: white, smart, mobile application, with filtration
Brit Care Dog Grain-free with salmon Adult Large Breed 12 kg
1,289,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Kibble for large breeds with low with normal activity, fat (chicken) 14%, with Joint Nutrition, grain-free, hypoallergenic - 107 Kč/1 kg
Brit Care Dog Hypoallergenic with lamb Senior 12 kg
1,269,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Kibble for all senior breeds with low with normal activity, with Joint Nutrition, with antioxidants, hypoallergenic and contains yucca - 106 Kč/1 kg
Super Benek Lavender 25 l
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter - bentonite, Dust-Free, scented and clumping, 20kg /25l - 19.95 Kč/1 kg