Alza Benefit slevy - Pet Supplies for Cats
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 181
Sponsored
PreVital snack I love cat 60 g
55,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Treats chicken, for all dogs with normal activity, animal protein 33%, meat content in dry matter 4%, fat 14%
+Gift Cat Treats PreVital with a value of 55,-
Sponsored
PreVital IRR cat capsule with tuna in jelly and sauce 80 × 85 g
899,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Food Pouch for all breeds with low with normal activity - 13.22 Kč/100 g
Petkit PuraMax 2 Automatic Self-Cleaning Toilet for Cats
Discounted -9 %
9,990,-
10,990,-
In stock > 5 pcs
Cat Litter Box - closed, litter compartment, doors and mobile application, dimensions: 62cm×53.8cm, height: 55.2cm
Whiskas beef granules for adult cats 14 kg
869,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Kibble for small large breeds with low and with normal and with high activity, animal protein 30%, meat content in dry matter 4%, fat 12% - 62 Kč/1 kg
Whiskas tuna granules for adult cats 14 kg
869,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Kibble for small large breeds with low and with normal and with high activity, animal protein 4%, meat content in dry matter 4%, fat 12.5% - 62 Kč/1 kg
BOT Self-cleaning cat litter box SCL2
6,999,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Self Cleaning Litter Box - suitable for small and large breeds of cats, covered, size: 58,2cm × 51,3cm × 53cm, doors
Whiskas chicken granules for neutered adult cats 14 kg
869,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Kibble for small large breeds with low and with normal and with high activity, animal protein 25%, meat content in dry matter 4%, fat 11.8% - 62 Kč/1 kg
Whiskas chicken granules for adult cats 14 kg
869,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Kibble for small large breeds with low and with normal and with high activity, animal protein 29%, meat content in dry matter 4%, fat 12.5% - 62 Kč/1 kg
Whiskas chicken granules for kittens 14 kg
869,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kibble for Kittens for small large breeds with low and with normal and with high activity, animal protein 38%, meat content in dry matter 4%, fat 13%, yeast - 62 Kč/1 kg
Cat's Best Universal 40 l / 22 kg
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter - pellet, 22kg /40l - 23 Kč/1 kg
Tikpaws Smart pet water fountain
1,099,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Fountain for Cats -, fountain height: 18cm, material: plastic, colour: white, smart, mobile application, with filtration
Super Benek Lavender 25 l
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter - bentonite, Dust-Free, scented and clumping, 20kg /25l - 19.95 Kč/1 kg
Royal Canin Instinctive Gravy 12 × 85 g
Great price
379,-
Save 30,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Food Pouch for large breeds with low with normal activity, fat 2.8%, without conservants - 37 Kč/100 g
Brit Care Cat Flavour box Fillet in Gravy 12 × 85 g
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Food Pouch for all breeds with low with normal activity, grain-free, without conservants and free of GMOs - 26 Kč/100 g
Tikpaws CB001 Automatic toilet for cats up to 8 kg
Discounted -20 %
7,990,-
9,990,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter Box - closed, automatic cleaning, mobile application, built-in air freshener and visitor counter, dimensions: 51.34cm×58.19cm, height: 53cm
BOT Self-cleaning cat litter box SCL1
6,699,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Self Cleaning Litter Box - suitable for small and large breeds of cats, covered, size: 52cm × 48cm × 50,5cm, automatic cleaning and mobile application
Royal Canin Kitten Instinctive Jelly 12 × 85 g
439,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Food Pouch for all breeds with low with normal activity, fat 4% - 43 Kč/100 g
M-Pets Soy Litter with lavender scent 10 L
339,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter - soy, scented and highly absorbent, 4kg /10l - 85 Kč/1 kg
Brit Premium by Nature Cat Natural Fillets in Gravy for Sterilized 48 × 85 g
779,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Food Pouch for all breeds with low with normal activity, free of GMOs - 17.37 Kč/100 g
Brit Care Cat Flavour box Fillet in Jelly 12 × 85 g
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Food Pouch for all breeds with low with normal activity, animal protein 85%, fat 4.5%, free of GMOs - 26 Kč/100 g
Brit Care Cat Flavour box Sterilized Fillet in Gravy 12 × 85 g
279,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Food Pouch for all neutered breeds with low, grain-free, free of GMOs - 23 Kč/100 g
M-Pets Claw clippers for medium and large dogs L
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Nail Clippers - robust construction, safety mechanism, ergonomic handle, silver-black-blue, 15 × 6.7 cm (L×W)
My Friend cleaning foam with fragrance for textile surfaces to neutralise odours, 300 ml
Great price
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Stain Remover -
PetSafe® Seaside Stainless steel fountain 1,8 L
1,549,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Water Fountain -, fountain height: 27,5cm, diameter: 28,2cm, material: stainless steel, colour: silver, with filtration