Alza Benefit slevy - Kitten Food
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 10
Whiskas chicken granules for kittens 14 kg
869,-
62 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kibble for Kittens for small large breeds with low and with normal and with high activity, animal protein 38%, meat content in dry matter 4%, fat 13%, yeast - 62 Kč/1 kg
Royal Canin Kitten Instinctive Jelly 12 × 85 g
439,-
43 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Food Pouch for all breeds with low with normal activity, fat 4% - 43 Kč/100 g
Royal Canin Kitten Sterilised 2 kg
799,-
400 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kibble for Kittens for all neutered breeds with low - 400 Kč/1 kg
Ontario Kitten Chicken 0,4 kg
129,-
323 Kč/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kibble for Kittens for all breeds with low with normal activity, animal protein 38%, meat content in dry matter 40%, fat (poultry) 20% - 323 Kč/1 kg
Ontario Tuna pocket in broth 80 g
66,-
83 Kč/100 g
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Soup - designed for kittens, adult cats of all breeds with normal activity, recipe: fish and tuna, pack weight 0,08 kg - 83 Kč/100 g
Ontario Kitten Salmon 0,4 kg
Discounted -7 %
129,-
139,-
323 Kč/kg
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kibble for Kittens for all breeds with low with normal activity, animal protein 38%, meat content in dry matter 44%, fat (poultry) 20%, turmeric - 323 Kč/1 kg
Royal Canin British Shorthair Kitten 2 kg
769,-
385 Kč/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kibble for Kittens for large breeds with low with normal activity, animal protein 32%, fat (animal) 22%, with antioxidants - 385 Kč/1 kg
Vitakraft Liquid Snack multipack 16 × 15 g
229,-
254 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Treats salmon, for all dogs with normal activity, animal protein 3.5%, fat 3.5%, without conservants
Vitakraft Cat wet food Poésie Délice turkey Junior 12 × 85 g
329,-
387 Kč/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Food Pouch for all breeds with low with normal activity, animal protein 9%, fat 4%, grain-free, without conservants - 387 Kč/100 g
Vitakraft Cat wet food Poésie Délice Chicken Junior 12 × 85 g
329,-
387 Kč/100 g
In stock 1 pcs
Cat Food Pouch for all breeds with low with normal activity, animal protein 12%, fat 4.5%, grain-free, without conservants - 387 Kč/100 g