Cheap bars Vilgain
On this page you will find bars Vilgain at the lowest prices, more so all bars Vilgain ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is Vilgain Energy Bar blackcurrant 55 g marked at 39 Kč incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 23
Vilgain Energy Bar blackcurrant 55 g
39,-
39 Kč/ks
Currently Unavailable
Raw Bar , nutritional value 340 kcal per 100g - 709 Kč/1 kg
Vilgain Energy Ball Organic cocoa with peanut butter 30 g
39,-
39 Kč/ks
Currently Unavailable
Raw Bar , nutritional value 397 kcal per 100g - 1,300 Kč/1 kg
Vilgain Energy Ball Organic pistachio cream 30 g
from
35,-
35 Kč/ks
Currently Unavailable
Raw Bar , nutritional value 384 kcal per 100g - from 1,400 Kč/1 kg
Vilgain Energy Bar raspberry 55 g
49,-
49 Kč/ks
Currently Unavailable
Raw Bar , nutritional value 342 kcal per 100g - 891 Kč/1 kg
Vilgain Energy Bar mango 55 g
49,-
49 Kč/ks
Currently Unavailable
Raw Bar , nutritional value 412 kcal per 100g - 891 Kč/1 kg
Vilgain Energy Ball Organic strawberry jam 30 g
49,-
49 Kč/ks
Currently Unavailable
Raw Bar , nutritional value 368 kcal per 100g - 1,633 Kč/1 kg
Vilgain Plant Protein Energy Balls BIO cocoa 45 g (3 × 15 g)
55,-
55 Kč/ks
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 20 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 427 kcal, weight 45 g, flavour cocoa - 1,222 Kč/1 kg
Vilgain Double Trouble Protein Bar 55 g Double chocolate with cream
65,-
65 Kč/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 29 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 386 kcal, weight 55 g, chocolate flavour - 1,182 Kč/1 kg
Vilgain Double Trouble Protein Bar 55 g Double chocolate with cream
65,-
65 Kč/ks
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 30 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 415 kcal, weight 55 g, brownie and chocolate flavour - 1,182 Kč/1 kg
Vilgain Double Trouble Protein Bar 55 g Blueberry cheesecake
65,-
65 Kč/ks
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 29 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 398 kcal, weight 50 g, flavour blueberry and cheesecake - 1,300 Kč/1 kg
Vilgain Double Trouble Protein Bar 55 g Velvet Choco Almond
65,-
65 Kč/ks
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 29 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 386 kcal, weight 50 g, flavour coconut and almond - 1,300 Kč/1 kg
Vilgain Double Trouble Protein Bar 55 g Choco bueno with crisps
65,-
65 Kč/ks
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 29 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 439 kcal, weight 50 g, chocolate flavour - 1,300 Kč/1 kg
Vilgain Trouble Protein Bar 55 g Milky coconut
65,-
65 Kč/ks
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 29 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 376 kcal, weight 55 g, chocolate and coconut flavour - 1,182 Kč/1 kg
Vilgain Double Trouble Protein Bar 55 g Salted caramel peanut
65,-
65 Kč/ks
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 30 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 450 kcal, weight 55 g, flavour salted caramel - 1,182 Kč/1 kg
Vilgain Double Trouble Protein Bar 55 g Hazelnut cream
65,-
65 Kč/ks
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 29 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 422 kcal, weight 55 g, flavour hazelnut - 1,182 Kč/1 kg
Vilgain Plant Protein Energy Balls BIO pistachios 45 g (3 × 15 g)
69,-
69 Kč/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 1,533 Kč/1 kg
Vilgain Double Trouble Protein Bar 12 × 55 g blueberry cheesecake
636,-
53 Kč/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 29 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 398 kcal, weight 660 g, flavour blueberry and cheesecake - 53 Kč/ks - from 964 Kč/1 kg
Vilgain Double Trouble Protein Bar 12 × 55 g Velvet Choco Almond
636,-
53 Kč/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 29 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 386 kcal, weight 660 g, flavour coconut and almond - 53 Kč/ks - from 964 Kč/1 kg
Vilgain Double Trouble Protein Bar 12 × 55 g Choco bueno with crisps
636,-
53 Kč/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 29 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 439 kcal, weight 660 g, chocolate flavour - 53 Kč/ks - from 964 Kč/1 kg
Vilgain Trouble Protein Bar 12 × 55 g peanut butter cups
636,-
53 Kč/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 29 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 452 kcal, weight 660 g, peanut and chocolate flavour - 53 Kč/ks - from 964 Kč/1 kg
Vilgain Trouble Protein Bar 12 × 55 g Milky coconut
636,-
53 Kč/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 29 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 376 kcal, weight 660 g, chocolate and coconut flavour - 53 Kč/ks - from 964 Kč/1 kg