Granola
Granola – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 33
GymBeam Protein granola with chocolate 300 g
199,-
663 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Granola - chocolate flavour, weight 300 g, energy value per 100 g is 1718 kcal - 663 Kč/1 kg
Lucky Alvin sugarfree cinnamon granola 200 g
424,-
2,120 Kč/kg
In stock 5 pcs at the supplier's
Granola - 2,120 Kč/1 kg
BIG BOY Protein granola with white chocolate by @kamilasikl 360g
229,-
636 Kč/kg
Currently Unavailable
Granola - 636 Kč/1 kg
NATU Granolove Forest fruits 350 g
159,-
454 Kč/kg
Currently Unavailable
Granola - 1800kJ/100g, weight: 0,35kg, flavour: forest berries - 454 Kč/1 kg
BrainMax Pure Peanut Butter Vegan Granola with Peanut Butter 400g
New arrival
239,-
598 Kč/kg
Currently Unavailable
Granola - Peanut and chocolate flavour, weight 400g, manufacturer's stated energy value per 100g is 467kcal - 598 Kč/1 kg
BrainMax Pure Granola Low Carb Cocoa BIO 400g
New arrival
239,-
531 Kč/kg
Currently Unavailable
Granola - Cocoa flavour, weight 450g, manufacturer's stated energy value per 100g is 412kcal - 531 Kč/1 kg
In the category Granola on Alza.cz, we currently have a total of 33 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue