Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Proč si vybrat alternativní inkoustové náplně do tiskáren?

Aktualizováno

Chystáte se do tiskárny objednat nový inkoust nebo toner? Originální náplně poskytnou špičkovou kvalitu, špatně na tom ale nejsou ani ty alternativní. Ty se značkou Alza se chlubí vysokou výtěžností a sympatickou prodejní cenou. To ale není vše, alternativní náplně mají i další výhody. A v následujícím článku se je dozvíte. Proč si vybrat alternativní náplně Alza?

Alternativní náplně Alza

Alternativní náplně mohou být vyrobeny z renovovaných kazet

Alternativních náplní je celá řada. Ty naše se specializují na ochranu životního prostředí. Jsou vyráběny v české továrně, a to z repasovaných originálních kazet. Místo toho, abychom kazety zničili, je znovu naplníme vlastním inkoustem, který je s tím originálním plně kompatibilní a splňuje barevnou věrnost. Náplně navíc splňují evropské regule o bezpečnosti chemických látek, konkrétně nařízení 1272/2008 (k nahlédnutí zde), čímž je zajištěna maximální šetrnost k životnímu prostředí.

i

Zákaznická linka
Máte dotaz týkající se alternativních tonerů a cartridgí Alza? Pak se obraťte na naši zákaznickou linku.
Telefon: +420 773 479 770
Email: podpora@naplne-alza.cz

Továrna Büttner
Všechny naše náplně jsou vyráběny v české továrně, a to za pomoci specializovaných přístrojů a zdatných chemiků.

Repasované kazety Alza vám déle vydrží

Nejenže jsou renovované kazety levnější, ale zároveň nabízí i lepší výtěžnost. To většinou platí pro veškeré renovované kazety, včetně těch našich, kde ale používáme trochu jiný způsob. V továrně jsou totiž kazety po důkladném pročištění od starého inkoustu plněny ve vakuu. Díky tomuto procesu se do kazety vejde až o 20 % více inkoustu, což může vést ke zvýšení celkové výtěžnosti až o 30 %. Z důvodu zamezení poškození navíc doplněné kazety balíme stejně jako přední výrobci do elektrostatických sáčků.

Originální kazeta Refillovaná kazeta Alza
Refillovanou kazetu (vpravo) poznáte na první pohled. Nemá totiž žádná originální loga.

Cartridge s tiskovou hlavou nabízíme s vyšší kapacitou

Pokud vaše tiskárna podporuje náplně s tiskovou hlavou, máme pro vás ještě další výhodu. Často se totiž stává, že cartridge s tiskovou hlavou nevyužívají své maximální kapacity. To je celkem škoda, nemyslíte? Proto jsou naše kazety speciálním procesem vyfrézované, čímž se zmnohonásobí jejich kapacita. Do cartridgí jsou také nainstalované větší houbičky.

Tisková hlava před frézováním Tisková hlava po frézování
Na obrázku vidíte tiskové hlavy před (vlevo) a po frézování (vpravo). Nárůst kapacity je obrovský.

Jaký je rozdíl mezi originální, renovovanou a kompatibilní náplní?

Jistě vás zajímá, čím se renovované kazety liší od těch originálních a zároveň jak se liší od ostatních kompatibilních náplní. Pokud jste si mysleli, že renovované a kompatibilní jsou v podstatě to stejné, jste na omylu.

Originální kazeta Epson Renovovaná kazeta Epson Kompatibilní kazeta Epson
Na obrázcích můžete vidět rozdíl mezi originální (1.), renovovanou (2.) a kompatibilní (3.) kazetou Epson.
  • Originální kazeta – originální náplně obsahují nejkvalitnější možný inkoust a mají také oficiální čip na sledování hladiny inkoustu.
  • Zrenovovaná kazeta – jedná se o tu samou originální kazetu, ze které jsou ovšem odstraněna loga a etikety (na kazetě nesmí být původní loga). Takto upravené kazety jsou pak naplněny novým inkoustem a je použit i stejný čip, který je ovšem zresetovaný tak, aby ukazoval přesné hladiny inkoustu.
  • Kompatibilní kazeta – kazeta vzhledově odlišná od originální. Čip zde není vždy kompatibilní, jelikož se vyrábí spíše k univerzálnímu využití. Může tak dojít ke zkreslení hladiny inkoustu.

i

Vybrali jsme pro vás nejlepší tiskárny (nejen) pro práci z domova. Tiskárny jsou nezbytnou součástí vybavení domácnosti, ať již je využíváte v rámci home office nebo ve svém volném čase.

Alternativní inkousty a tonery Alza, které jsou vyráběny v české továrně, si v kvalitě s těmi originálními v ničem nezadají. Nabízí ale velmi dobrou výtěžnost, kapacitu i lákavou cenu. A jako bonus uděláte něco pozitivního pro životní prostředí.

P-DC1-WEB13