Alza Benefit slevy - Car Interior Cleaners
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 8
Sponsored
MALCO Carpet and Upholstery Cleaner
245,-
461 Kč/l
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Car Upholstery Cleaner - spray, volume 532ml
Meguiar's Gold Class Leather & Vinyl Cleaner
359,-
759 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Leather Cleaner - extra efficient cleanser, 473ml
COYOTE Cockpit spray Watermelon 400 ml
109,-
273 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Plastic Restorer - antistatic, perfumed, spray, volume 400 ml
COYOTE Cockpit spray Orange 400 ml
Great price
109,-
273 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Plastic Restorer - antistatic, perfumed, spray, volume 400 ml
MALCO Odour Remover Fragrance-Free, 473ml
335,-
708 Kč/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Removal of Odours and Bacteria - fragrance-free, 473ml, in a spray bottle, suitable for textiles, artificial leather, plastics, car seats, upholstery and covers, car mats,...
COYOTE Cockpit spray Forest fruits 400 ml
Amazing Deal
123,-
Save 46,-
308 Kč/l
In stock > 10 pcs at the supplier's
Plastic Restorer - antistatic, perfumed, spray, volume 400 ml
Marvelous Power Textile and Leather Cleaner
229,-
458 Kč/l
In stock > 10 pcs at the supplier's
Interior Cleaner - for cleaning textile surfaces in the car, synthetic leather and smooth leather, cleans stains deeply, 100% biodegradable, does not contain chemicals, volume 500...
Armor All RED BULL Protectant Wipes, medium gloss 25 pcs
189,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Car Interior Cleaning Wipes - for plastics, rubber and synthetic leather, perfumed and with UV protection, 25 pcs per pack