New Arrivals - Car Care & Chemicals
All from 16
It's Win WINC-216 Microfibre Glove
New arrival
259,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Car wash gloves
It's Win WINC-266-7 Hurricane Drying Towel, 1080gsm, 60×45cm, Red
New arrival
315,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Car Towel
It's Win WINC-217 Microfibre Sponge
New arrival
172,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Car Sponge
MG SB-126B ozone generator, black
New arrival
1,549,-
In stock 5 pcs at the supplier's
Ozone Generator Ozone generator – power 155 W, ozone output up to 60,000 mg/h, 4 ceramic ozone plates, corona discharge technology, timer 1–120 minutes, suitable for homes,...
MG SB-116B ozone generator, black / green
New arrival
1,489,-
In stock 5 pcs at the supplier's
Ozone Generator Ozone generator – ozone output of up to 60,000 mg/h, 4 ozone plates, timer up to 120 minutes, continuous HOLD mode, powerful fan, active cooling, suitable for...
PHgate Complete LED hexagonal light fitting – 3 elements, 125 W, 6500 K, 247 × 98 cm
New arrival
1,099,-
In stock 4 pcs at the supplier's
Modular Light
BOSCH Professional Cordless Eccentric Polisher GPO 12V-77, 77mm Backing Pad 0.601.9L4.003 (without B
Discounted -17 %
8,779,-
10,659,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Car Polisher , max. speed: 7000rev/min, sanding plate diameter: 77mm, weight: 0,825kg
BOSCH Professional GPO 12V-77 Cordless Polisher, Backing Pad, Polishing Pad 0.601.9L3.003 (without b
New arrival
10,890,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Car Polisher , max. speed: 2200rev/min, sanding plate diameter: 77mm, weight: 0,825kg
It's skin WINC-023 Washing Glove
New arrival
179,-
Currently Unavailable
Car wash gloves
VEVOR Ozone Generator 30,000mg/h, LCD Display and Double Hose, Industrial Deodoriser for 250m²
New arrival
2,999,-
Currently Unavailable
Ozone Generator - Max. ozone output 30,000mg/h, water output 1,000mg/h, power 65W, for areas up to 250m², LCD display, remote control, 15s delayed start, dual hose water mode,...
COYOTE PET Winter Coolant -20°C Lemon 5 l
New arrival
159,-
Currently Unavailable
Windshield Wiper Fluid - 32 Kč/1 l
COYOTE Winter Coolant -20°C Spicy Pumpkin 4 l
New arrival
161,-
Currently Unavailable
Windshield Wiper Fluid - 40 Kč/1 l
COYOTE Winter Coolant -30°C 4 l
New arrival
179,-
Currently Unavailable
Windshield Wiper Fluid - 45 Kč/1 l
COYOTE Winter Coolant -20°C 4 l
New arrival
139,-
Currently Unavailable
Windshield Wiper Fluid - 35 Kč/1 l
RIWALL PRO Cordless Pressure Washer 20V (battery not included) RAPW 3520i
1,699,-
Currently Unavailable
Pressure Washer - cordless, portable, max. pressure: 35 bar, flow rate: 270l/h, hose length: 5m, self-suction, detergent tank, variable nozzle and water filter
RIWALL PRO 20V Cordless Pressure Washer (1× 4Ah Battery + 2.4A Charger) RAPW 3520i SET
2,499,-
Currently Unavailable
Pressure Washer - cordless, portable, max. pressure: 35 bar, flow rate: 270l/h, hose length: 5m, self-suction, detergent tank, variable nozzle, water filter, battery and battery...