Obnovit stránku

AVerMedia – streamování nejen pro hráče

V roce 1990 se skupina mladých lidí plných entuziasmu rozhodla změnit trh s audio-vizuálními produkty na Tchaj-wanu. Zaměřila se na video ve vysokém rozlišení, vykreslování v reálném čase a výrobky umožňující sledování televize na počítačích, tabletech a mobilech. Dnes již AVerMedia úspěšně působí v globálním měřítku.


Pod označením AVerTV nabízí TV karty a set-top boxy, AVerCaster je synonymem pro profesionální streamovací servery. Značku AVerMedia firma používá pro zařízení cílená jak na profesionální hráče, tak na běžné uživatele. Jejich karty do sběrnice PCI-e i v přenosné verzi umožňují plynulé nahrávání i streaming.

V nabídce Alza.cz najdete například přenosný modul Live Gamer Portable, který je určen pro nahrávání z počítače i herních konzolí (Xbox, PS). Dokáže streamovat video v reálném čase při rozlišení Full HD nebo ukládat na SD kartu - bez ztráty jediného snímku. A umí dokonce i obojí najednou.

i

Pro streamery a vlogery máme v nabídce profesionální zelené plátno Elgato Green Screen. Je vhodné pro streamování a klíčování ve videu. S jeho pomocí si vytvoříte profesionální studio i v nevelkém pokojíku. Plátno navíc potěší nízkou cenou a skvělou skladností.

O firmě AVerMedia 
Sídlo firmy Nová Tchaj-pej, Tchaj-wan
Založena 1990
Webové stránky www.avermedia.com

P-DC1-WEB02