Obnovit stránku

Beats by Dr. Dre

Nejpopulárnější sluchátka Beats byla kompletně přepracována zevnitř i navenek. S vylepšenou akustikou vám model Solo 2 umožní cítit vaši hudbu s širším rozsahem zvuku a větší čirostí. Aerodynamická, lehká a odolná. Tato kompaktní sluchátka jsou komfortnější než kdy dřív. Vezměte si sebou svou hudbu kamkoliv s novými Solo 2.

Pociťte nový druh zvuku

Ponořte se do emocionálního zvuku zkušeností. Solo 2 mají dynamičtější a širší spektrum zvuku. Čirost, která vás přenese blíže k tomu, co umělec chtěl, abyste slyšeli. Bez ohledu na to, co zrovna posloucháte, se Solo 2 ucítíte větší věrnost zvuku. Důležitá rozhodnutí v oblasti strojírenství a výběru materiálu vytvořila ještě odolnější sluchátka.

Mušle byly ergonomicky tvarované tak, aby podaly zvuk co nejlépe a jejich prvotřídní materiál pomáhá odvádět teplo a minimalizuje únik zvuku. Sluchátka se mohou pochlubit aerodynamickou estetikou s plynulými křivkami a šroubky, které nejsou vidět.

Solo 2 vám dávají pocit skvělého komfortu. Díky snadnému skládání jsou tato prémiová sluchátka připravená pro život na cestách. S barevně sladěným kabelem RemoteTalk můžete přeskakovat skladby, kontrolovat hlasitost a přijímat hovory, aniž byste museli mít v ruce váš iPod nebo iPhone.

O firmě Beats
Sídlo firmySanta Monica, USA
Založena2006
Webové stránkywww.beatsbydre.com
P-DC1-WEB22