Vína
Víno má v dějinách lidstva jedinečné postavení. Může se pyšnit tisíciletou historií, pestrou škálou chutí i vůní a rozličnými způsoby zpracování. Jaké druhy vína existují a jak mezi nimi vybírat? Provedeme vás světem vín s lehkostí a šarmem – a chybět nebude například ani Svatomartinské víno nebo nealkoholické víno.
Pokračovat
Vše z 685
PECHOR Rulandské Modré - Pinot Noir 2015 0,75 l 14,3 % vol. výběr z bobulí
299,-
399 Kč/l
Skladem > 10 ks u dodavatele
Víno - červené, polosuché, Rulandské modré, Výběr z bobulí, oblast Morava, vinařství Pechor, Česká republika, ročník 2015, bezlepkové, objem 0,75 l, obsah alkoholu 14,3 % vol....
ZD Němčičky Muller Thurgau 2025 Bag in Box - suché, 3 l, 11,5 % vol.
399,-
133 Kč/l
Skladem > 10 ks u dodavatele
Víno - bílé, suché, Müller Thurgau, Zemské, oblast Morava, vinařství ZD Němčičky, Česká republika, ročník 2025, vegan a snížený obsah cukru, objem 3 l, obsah alkoholu 13 % vol....
PECHOR Sylvánské zelené 2017 0,375 l 11 % vol. výběr z cibéb, botritický sběr
399,-
1 064 Kč/l
Skladem > 10 ks u dodavatele
Víno - bílé, sladké, Sylvánské zelené, Výběr z cibéb, oblast Morava, vinařství Pechor, Česká republika, ročník 2017, bezlepkové, objem 0,375 l, obsah alkoholu 11 % vol....
PECHOR Sylvánské zelené 2016 0,75 l 12 % vol. pozdní sběr - polosuché
239,-
319 Kč/l
Skladem > 10 ks u dodavatele
Víno - bílé, polosuché, Sylvánské zelené, Pozdní sběr, oblast Morava, vinařství Pechor, Česká republika, ročník 2016, bezlepkové, objem 0,75 l, obsah alkoholu 12 % vol....
Vinařství Hulata Pálava 2025 - MZV, sladké, 0,75 l, 11 % vol.
180,-
240 Kč/l
Skladem > 10 ks u dodavatele
Víno - bílé, sladké, Pálava, Zemské, vinařství Hulata, Česká republika, ročník 2025, objem 0,75 l, obsah alkoholu 11 % vol. Zboží určené pro osoby starší 18 let....
Vinařství Hulata Pálava 2025 - PS, polosuché, 0,75 l, 13% vol.
180,-
240 Kč/l
Skladem > 10 ks u dodavatele
Víno - bílé, polosuché, Pálava, Pozdní sběr, vinařství Hulata, Česká republika, ročník 2025, objem 0,75 l, obsah alkoholu 13 % vol. Zboží určené pro osoby starší 18 let....
Vinařství Hulata Müller Thurgau 2025 - MZV, polosuché, 0,75 l, 13% vol.
110,-
147 Kč/l
Skladem > 10 ks u dodavatele
Víno - bílé, polosuché, Müller Thurgau, Zemské, oblast Morava, vinařství Hulata, Česká republika, ročník 2025, objem 0,75 l, obsah alkoholu 13 % vol. Zboží určené pro...
Vinařství Hulata Muscaris 2025 - VZB, sladké, 13 % vol.
200,-
267 Kč/l
Skladem > 10 ks u dodavatele
Víno - bílé, sladké, Výběr z hroznů, vinařství Hulata, Česká republika, ročník 2025, objem 0,75 l, obsah alkoholu 13 % vol. Zboží určené pro osoby starší 18 let....
Prosecco Superiore Asolo DOCG Brut šumivé suché 0,75 l 11 %
275,-
367 Kč/l
Skladem > 10 ks u dodavatele
Šumivé víno - brut, Glera, Itálie, objem 0,75 l, obsah alkoholu 11 % vol. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet - 367 Kč/1 l
Novozélanský degustační balíček Sauvignon Blanc, region Marlborough, 6× 0,75 l
2 030,-
451 Kč/l
Skladem > 5 ks u dodavatele
Víno - bílé, suché, Sauvignon Blanc, Nový Zéland, objem 4,5 l, obsah alkoholu 13 % vol. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet - 451 Kč/1 l
Moët & Chandon Impérial Rose 0,75l 12% GB
1 649,-
2 199 Kč/l
Skladem > 5 ks u dodavatele
Šampaňské - brut, Chardonnay, Pinot Noir a Pinot Meunier, obsah alkoholu 12 % vol. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet - 2 199 Kč/1 l
PIERO DI GARDI Rulandské šedé pozdní sběr 0,75 l 12 %
3 987,-
5 316 Kč/l
Skladem 1 ks u dodavatele
Víno - bílé, suché, Rulandské šedé, Česká republika, objem 0,75 l, obsah alkoholu 12 % vol. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet - 5 316 Kč/1 l
Koncho & Co Gruzínské víno KINDZMARAULI 750ml
457,-
609 Kč/l
Skladem > 10 ks u dodavatele
Víno - červené, polosladké, Gruzie, objem 0,75 l, obsah alkoholu 13 % vol. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet - 609 Kč/1 l
W. & J. GRAHAM´S Tawny Port 10Y 0,75l
710,-
947 Kč/l
Skladem > 5 ks u dodavatele
Víno - likérové, sladké, Cuvée, Portugalsko, ročník Non-vintage, objem 0,75 l, obsah alkoholu 20 % vol. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet -...
Piper Heidsieck Brut Travel Flute 0,75l 12% + 2x sklo GB
1 995,-
2 660 Kč/l
Skladem > 5 ks u dodavatele
Šampaňské - brut, obsah alkoholu 12 % vol. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet - 2 660 Kč/1 l
Bedin Versetto Prosecco Asolo DOCG Superiore Brut 0,75 l 11 %
Zlevněno -6 %
279,-
299,-
372 Kč/l
Skladem > 10 ks u dodavatele
Šumivé víno - brut, Glera, Itálie, objem 0,75 l, obsah alkoholu 11 % vol. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet - 372 Kč/1 l
Moët & Chandon ICE Impérial 0,75l 12%
1 689,-
2 252 Kč/l
Skladem > 5 ks u dodavatele
Šampaňské - demi sec, Cuvée, ročník non-vintage, obsah alkoholu 12 % vol. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet - 2 252 Kč/1 l
Valdobbiadene Prosecco Superiore DOCG Extra Dry šumivé polosuché 0,75 l 11 %
295,-
393 Kč/l
Skladem > 10 ks u dodavatele
Šumivé víno - extra dry, Glera, Itálie, objem 0,75 l, obsah alkoholu 11 % vol. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet - 393 Kč/1 l
ZD Němčičky Bag in Box, Sauvignon, 3 l, 13 % vol.
399,-
133 Kč/l
Skladem > 5 ks u dodavatele
Víno - bílé, suché, Sauvignon, oblast Morava, Česká republika, ročník 2025, objem 3 l, obsah alkoholu 13 % vol. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet -...
Graham's Six Grapes Porto Reserve 0,75l 20%
520,-
693 Kč/l
Skladem > 10 ks u dodavatele
Víno - červené, polosladké, Cuvée, Portugalsko, objem 0,75 l, obsah alkoholu 20 % vol. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet - 693 Kč/1 l
W. & J. GRAHAM´S Tawny Port 20Y 0,75l
1 375,-
1 833 Kč/l
Skladem > 5 ks u dodavatele
Víno - likérové, sladké, Cuvée, Portugalsko, objem 0,75 l, obsah alkoholu 20 % vol. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet - 1 833 Kč/1 l
BOHEMIA SEKT Chardonnay Prestige Jakostní šumivé víno stanovené oblasti 0,75l 13%
279,-
372 Kč/l
Skladem > 10 ks u dodavatele
Šumivé víno -, Chardonnay, Česká republika, objem 0,75 l, obsah alkoholu 13 % vol. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet - 372 Kč/1 l
Valdobbiadene Prosecco Superiore DOCG Brut šumivé suché 0,75 l 11 %
295,-
393 Kč/l
Skladem > 10 ks u dodavatele
Šumivé víno - brut, Glera, Itálie, objem 0,75 l, obsah alkoholu 11 % vol. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet - 393 Kč/1 l
PIPER HEIDSIECK Brut 0,75l 12% GB
989,-
1 319 Kč/l
Skladem > 5 ks u dodavatele
Šampaňské - brut, Chardonnay, Pinot Noir a Pinot Meunier, obsah alkoholu 12 % vol. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Přepočet - 1 319 Kč/1 l
V kategorii Vína máme právě teď na Alza.cz celkem 685 produktů.
Pokračovat