Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Naprosto perfektní zvuk byl vždy výsadou pouze sálů v multikinech, nyní však skutečný 3D zvuk přichází i do vašeho obývacího pokoje. Přivítejte nejnovější technologii Dolby Atmos, která vás pohltí stejně dobře jako jemný obraz ve 4K rozlišení

Evoluce v konceptu domácího 3D zvuku

Inženýři v Dolby značně rozšířili původní koncept 5.1 či pozdějšího 7.1 a přidali postranní, zadní a dokonce i stropní reproduktory. Celkově lze použít až 64 zcela nezávislých zvukových kanálů, které zajišťují maximální rozlišitelnost v prostoru. Speciální zvukový procesor Dolby vše dokáže sám přepočítat na aktuální konfiguraci ve vašem prostoru.

Onkyo - Dolby Atmos

V tento okamžik přichází na scénu špičkový japonský výrobce Onkyo, jehož nové receivery jsou vhodné pro použití i právě ve standardu Dolby Atmos.

Představitel střední až vyšší generace Onkyo TX-NR838 je doslova nadupanými funkcemi. Samozřejmostí je plná podpora 4K standardu i modernizovaného rozhraní HDMI 2.0. Lákadlo tvoří i šikovná mobilní aplikace, která dovolí naprosto komfortní a hlavně přehledné ovládání prakticky všeho, co receiver nabízí.

Onkyo - Dolby Atmos

Onkyo TX-NR636

Tento cenově dostupný model se po aktualizaci na nejnovější verzi firmware dočká i zvukového standardu Dolby Atmos, což z něj okamžitě tvoří ještě zajímavější obchodní investici. Po napojení patřičných reproduktorů se dočkáte bezvadné zvukové kvality, kterou vám bude závidět každý ve vašem okolí. Mezi velmi vhodnou variantu se řadí především reproduktory Onkyo SKH-410, které jsou přímo určené k využití v systému Dolby Atmos.

Onkyo - Dolby Atmos
Společnost Onkyo
Založena:1946
Sídlo:Osaka, Japonsko
Oficiální web:www.onkyo.com
P-DC1-WEB02