Dry Wines Bigi
Dry Wines Bigi – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 6
Bigi Bigi Orvieto Classico DOC Amabile 0,75 l, 12 % vol.
208,-
277 Kč/l
In stock 5 pcs at the supplier's
Wine - white, dry, Malvasia, Verdelho and Trebbiano, Italy, Vintage 2022, volume 0,75 l, an alcohol content of 12 % vol. Products intended for persons over 18 years of age....
Bigi Est! Est! Est! DOC 0,75 l, 12,5 % vol.
219,-
292 Kč/l
In stock > 10 pcs at the supplier's
Wine - dry, Malvasia, Malvasia and Trebbiano, Italy, Vintage 2022, volume 0,75 l, an alcohol content of 12,5 % vol. Products intended for persons over 18 years of age....
Orvieto Secc DOC magnum 1,5 l 12,5 % vol.
263,-
175 Kč/l
In stock > 10 pcs at the supplier's
Wine - white, dry, Grenache, Malvasia, Malvasia and Trebbiano, Italy, volume 1,5 l, an alcohol content of 12,5 % vol. Products intended for persons over 18 years of age....
Bigi Orvieto Secco Classico DOC 0,75 l, 12,5 % vol.
208,-
277 Kč/l
In stock > 10 pcs at the supplier's
Wine - white, dry, Verdelho and Trebbiano, Italy, Vintage 2022, volume 0,75 l, an alcohol content of 12,5 % vol. Products intended for persons over 18 years of age....