Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Electrolux ZEN - nejtišší vysavače na světě

ZEN mění obtěžující hluk v uklidňující zvuk

Vaše dítě konečně usnulo a vy máte trochu času na úklid, jenže vysávání nepřipadá kvůli hlučnému vysavači v úvahu? Tak právě na tento předsudek vás nechá Electrolux a jeho vysavače řady ZEN rychle zapomenout. Nedělejte si už více starostí o to, zda probudíte své dítě z klidného spánku, a pusťte se do práce!

Magických 58

58 decibelů - to je nejvyšší hladina hluku, které vysavače UltraSilencer Zen dosahují během práce. Zasluhují se o to nově pojaté technologie, speciální konstrukce motoru i sací hubice, jejich izolace a optimalizovaná ionizace filtru. Vám se tak dostává možnosti pracovat tiše, přesto s maximální intenzitou a sacím výkonem. Electrolux garantuje, že zvuk přístroje nenaruší spánek dítěte, nevyleká psa, nebude obtěžovat sousedy. UltraSilencer ZEN je dokonce tak tichý, že při vysávání můžete poslouchat hudbu nebo se třeba dívat na televizi. Nezní to skvěle?

Nízká úroveň hluku ale není to jediné, co vysavače ZEN nabízejí. Napájecí kabel o délce 12 m umožňuje pohodlné vysávání bez nutnosti častého přepínání z jedné zásuvky do druhé. O bezproblémový přechod mezi místnostmi, stabilitu, plynulé otáčení a pohodlnou manipulaci se zase starají velká kolečka. Vylepšená hubice Silent ZEN je zkonstruovaná tak, aby byl při vysávání kontakt s podlahou maximální. Poradí si snadno a rychle se všemi typy podlahových povrchů. 

Vysavače Electrolux 
WEB4