Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Evolveo EasyPhone FM: Levný, jednoduchý a s rádiem

Aktualizováno

Někdo prostě moderní chytré telefony s dotykovým displejem nechce – a ani je k životu nepotřebuje. K čemu je přehršel funkcí a pro řadu lidí nepraktické ovládání? Právě pro tyto uživatele je určena řada jednoduchých telefonů EasyPhone, s níž přišla společnost Evolveo. Nejnovějším přírůstkem je EasyPhone FM, který kromě tlačítkového ovládání nabídne i vestavěné rádio. Co dalšího umí?

Evolveo EasyPhone FM

Evolveo EasyPhone FM je jednoduchý telefon pro seniory

Evolveo EasyPhone FM nabídne řadu praktických funkcí v kompaktním balení, které potěší jednoduchým designem. Vybírat můžete mezi červenou a stříbrnou barvou. Přední straně telefonu dominuje klávesnice s patnácti velkými a dobře čitelnými tlačítky a barevný displej s úhlopříčkou 2,3 palce, který je přehledný.

Zadávání telefonních čísel, vyhledávání v seznamu či psaní SMS bude naprosto bezproblémové. Aby bylo vytáčení ještě jednodušší, je možné nastavit až osm čísel do podoby rychlých předvoleb. Právě díky své jednoduchosti a přehlednosti je Evolveo EasyPhone FM vhodný i pro seniory.

Evolveo EasyPhone FM - červený
Evolveo EasyPhone je jednoduchý telefon s přehledným ovládáním. 

Anténa rádia je integrována přímo do telefonu

Výhodou telefonu je i jeho hlasitý reproduktor, takže vyzvánění nepřeslechnete. A díky výraznému reproduktoru využijete EasyPhone FM i jako radiopřijímač. U většiny přístrojů je pro poslech rádia nutné připojovat sluchátka, což ale někdy není příliš praktické, protože řada uživatelů si pouští rádio k další činnosti. V případě EasyPhone FM je anténa integrována přímo do přístroje, takže sluchátka nejsou nutná. 

Rádio se pouští samostatným tlačítkem na boční straně přístroje. Funguje i na pozadí ostatních činností, a pokud by vám někdo volal, není nutné jej vypínat. Automaticky se ztlumí a po skončení hovoru se opět rozehraje.

i Evolveo EasyPhone AD: jednoduchý telefon s dotykovým displejem a Androidem

SOS tlačítko na EasyPhone FM může zachránit život

Zapomenout bychom neměli ani na fotoaparát. Ten sice neoslní dokonalými snímky, nicméně dobře poslouží jako pohotovostní, pro případ potřeby (třeba vyfocení ordinačních hodin u lékaře a podobně). Využívat můžete přednastavených aplikací, jako je třeba kalendář, kalkulačka, budík nebo lupa.

Evolveo EasyPhone FM - stříbrný
Červené SOS tlačítko je na zadní straně telefonu Evolveo EasyPhone FM nepřehlédnutelné.

Zajímavou součástí telefonu, která je primárně určena pro seniory, respektive klid jejich příbuzných, je SOS tlačítko. Nachází se na zádech telefonu a po jeho stisknutí se začnou okamžitě vytáčet přednastavená čísla (takových čísel může být až pět) a zároveň na ně odešle i nouzovou zprávu. Evolveo EasyPhone FM je dodáván v praktickém nabíjecím stojánku. Telefon je v něm umístěný svisle, je tak dobře vidět na displej. Stav nabíjení indikuje LED dioda.

i Mohlo by vás zajímat

Evolveo EasyPhone FM vše podstatné prozrazuje už svým názvem. Jedná se o praktický a jednoduchý telefon, jenž klade důraz na fakt, že je i FM rádiem s integrovanou anténou. Cílí na všechny, kteří nevyhledávají složité přístroje s řadou funkcí. Skvěle tak poslouží i seniorům. Má velké klávesy, dobře čitelný displej a také SOS tlačítko.

WEB9