Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

EVOLVEO Salvarix je jednoduché a spolehlivé řešení bezpečnosti vašich objektů

Aktualizováno

Nikdy nevíte, kdy nějakého zloděje napadne, že zrovna váš byt nebo sídlo firmy může skrývat nějaké zajímavé poklady, a rozhodne se jej vykrást. A pokud by pak pojišťovna zjistila, že nebyl dostatečně zabezpečený, v tom nejhorším případě by vám mohl zůstat vykradený byt a prázdné ruce k tomu. Zabezpečení proto není dobré podceňovat. Výrazně vám v tom může pomoci systém EVOLVEO Salvarix, bezdrátový alarm, který navíc disponuje čtečkou RFID čipů. Váš dům či byt spolehlivě ochrání, a navíc jej máte nainstalovaný během pár minut. Co všechno nabídne?

EVOLVEO Salvarix jednoduše ochrání jakýkoliv objekt

EVOLVEO Salvarix je moderní bezdrátový zabezpečovací systém. Nabídne spolehlivou ochranu majetku, snadnou a rychlou instalaci a také širokou rozšiřitelnost. Je ideální pro zabezpečení jak vašeho soukromí, domu, garáže, dílny apod., ale i komerčních budov, kanceláří, výrobních hal, skladů, parkovišť. 

Velkou výhodou systému je jeho univerzálnost a snadná použitelnost napříč nejrůznějšími podmínkami. Systém podporuje moderní technologie, WiFi, GSM, RFID čipy a umožňuje připojení bezpečnostních kamer a napojení na Pult centrální ochrany. Vše se navíc jednoduše ovládá pomocí aplikace v mobilním telefonu, která je k dispozici jak pro přístroje s Androidem, tak iOS.

Evolveo Salvarix, bezpečnostní systém
EVOLVEO Salvarix můžete nastavit pomocí aplikace pro mobilní telefony nebo přes hlavní jednotku.

Sada EVOLVEO Salvarix je jednoduše rozšiřitelná

Společně s hlavní jednotkou, která všechna zařízení podporuje a umožňuje další komunikaci, získáte sadu detektorů a klíčenek k základnímu zabezpečení objektu. Součástí základní sady jsou:

Tím to ale nekončí. Systém EVOLVEO je možné nadále rozšiřovat pomocí dalších šestnácti typů detektorů, kamer a dalšího příslušenství. Takových zařízení je možné k centrální jednotce připojit až osmdesát. Do paměti přístroje pak uložíte 8 dálkových ovladačů a 10 RFID čipů. To je dostatečné množství pro menší firmy. Je také možné nastavit až deset bezdrátových zón (například pro různé místnosti či části objektu), které lze monitorovat a spravovat samostatně.

Evolveo Salvarix, bezpečnostní systém

Notifikace vás upozorní, pokud dojde k porušení bezpečnosti

V případě, že se objeví nějaký nevítaný vetřelec, EVOLVEO Salvarix vás bude informovat pomocí SMS či zavolání. K dispozici je i možnost notifikace v aplikaci či přímé kontaktování Pultu centrální ochrany.

i Pro ty, kteří se rozhodnou využívat bezpečnostní systém EVOLVEO Salvarix, si výrobce připravil odměnu. V balení totiž najdete voucher na bezplatné automatické tříměsíční připojení k Pultu centrální ochrany. Váš objekt tak bude chráněn 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dnů v roce. Pokud bude vyvolán poplach, neprodleně se na místo vypraví bezpečnostní jednotka, která může dorazit již během 15 minut. 

EVOLVEO Salvarix nabídne rychlé nastavení a dálkové ovládání

Velkou předností zabezpečovacího systému EVOLVEO Salvarix je jeho rychlá instalace. S přiloženým manuálem to zvládne každý a prakticky během pouhých několika minut. Nejsou potřeba složité rozvody po objektu, čidla jsou vybavena bateriemi s dlouhou výdrží a s hlavní jednotkou se propojují bezdrátově, a to až na vzdálenost 100 metrů. Hlavní jednotka sice vyžaduje připojení do zásuvky, díky dobíjecí lithiové baterii vás ale nechráněné nenechá ani v případě výpadku proudu.

Evolveo Salvarix, bezpečnostní systém
K systému EVOLVEO Salvarix můžete připojit řadu detektorů, které vás ochrání před širokou škálou rizik.

Samotné ovládání je velmi jednoduché – a to i z toho důvodu, že aplikace je k dispozici v češtině a slovenštině. Na samotné centrální jednotce pak najdete přehledný LCD displej a kapacitní tlačítka pro kompletní ovládání systému bez použití aplikace či zadávání přístupových kódů.

Evolveo Salvarix, bezpečnostní systém
Hlavní jednotka EVOLVEO Salvarix představuje pojítko mezi kamerami a detektory.
i Mohlo by vás zajímat

Zabezpečovací systém EVOLVEO Salvarix může působit jednoduchým dojmem. Nicméně jeho účinnost je velmi dobrá – váš objekt, ať už je to dům, firma, garáž, nebo parkoviště, spolehlivě ochrání. K tomu je možné jej libovolně rozšiřovat. Vše se snadno ovládá a bezpečnostní systém nastavíte během pár minut.

P-DC1-WEB17