Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Bleeding Edge představuje hláškujícího delfína a novou mapu (NOVINKA)

• Autor: Filip Němec

Online akce Bleeding Edge vychází už 24. března, a pokud jste četli naše dojmy z hraní uzavřené bety, víte, že je rozhodně na co se těšit. Studio Ninja Theory dnes představilo poslední hratelnou postavu, kterou je roztomilý delfín Mekko a také novou mapu Landslide. V novince najdete nejen bližší představení nového obsahu, ale také informace o dnešním streamu, který novinky ukáže v celé své kráse.

Bleeding Edge; screenshot: hrdinové
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

Posledním „pánem“ na holení je delfín Mekko

Výčet hrdinů je konečně kompletní. Skupinku naprosto šílených postav online akce Bleeding Edge dnes uzavřel desetiletý delfín Mekko, který pomocí své geniální mysli ovládá obrovského robota. Že to zní opravdu bláznivě? My vám to říkali! Mekku společně s novou mapou dnes představil Xbox na svém blogu a ještě než se podíváme na novou arénu, musíme se roztomilému (byť smrtelně nebezpečnému) delfínkovi věnovat trochu podrobněji.

Mekku v mládí chytila zlá japonská korporace s cílem udělat z něj bezcitnou krvelačnou bestii, Daemon (další z postav Bleeding Edge) ho však vysvobodil a nyní Mekko díky turnaji Bleeding Edge našel nové kamarády. V rámci rozvržení jednotlivých hrdinů patří mezi tanky, na rozdíl od ostatních kolegů ze stejného ranku se však spoléhá na boj z dálky díky svému vysoko kadenčnímu sonaru.

Bleeding Edge; screenshot: Mekko delfín
Mekko je nejen velmi inteligentní a v boji nebezpečnou jednotkou, jejíž vlastnosti docení především týmoví hráči, zároveň ale nešetří zábavnými hláškami, díky kterým si jistě získá patřičnou oblibu.

Jeho speciální schopnosti jsou jak jinak než tematické, takže dokáže nejen sebe, ale zejména své spolubojovníky ochránit štítem tvořeným velkou vodní bublinou. Pokud ji vyvolá kolem svých parťáků, může dokonce vzít část poškození na sebe a pohlcenou damage přetvořit k energii nabíjející jeho další zvláštní schopnosti. Impozantně vypadá například Sonic Barrage, kdy Mekko vyšle mocnou sonickou vlnu ničící vše kolem sebe. Stejně jako ostatní postavy, i sympatický, byť trošku násilný delfín má další vlastnosti, které můžete detailně prozkoumat na oficiálních stránkách hry nabízejících podrobnou prezentaci všech hrdinů.

Nová mapa i postava bude dnes ukázána na livestreamu

Studio Ninja Theory odhalilo také novou mapu Landslide s mexickou tématikou. Dominantou mají být obranné powerupy a hratelnost měnící nebezpečné vlaky, které už můžeme znát z mapy Jersey Sink, kde není neobvyklé radovat se ze zabitého protivníka, zatímco za vašimi zády houká smrticí rychlík připravený udělat z vás mastný flek. Mapa podobně jako již oznámené arény Boneyard, Skygarden, Aqueducts a Jersey Sink podporuje oba známé herní režimy, tedy Power Collection a Objective Control.

Bleeding Edge; screenshot: Landslide mapa
Mapa Landslide rozhodně nevypadá špatně, pokud jste však četli naše nedávné dojmy z hraní uzavřené bety, právě arény patří prozatím k tomu nejslabšímu v Bleeding Edge.

Novou postavu hláškujícího delfína a také odhalenou mapu budeme moci vidět v akci dnes od 17:00 v živém vysílání na MixeruTwitchi nebo YouTube. Na rozdíl od ostatních postav se ale s delfínem setkáme až 24. března, kdy Bleeding Edge vychází na PC a Xbox One. Příští týden od 13. do 16. března sice proběhne poslední beta, ale tam se Mekko neukáže. Beta bude stejně jako ta předchozí přístupná pouze předplatitelům hry nebo majitelům předplatného Xbox Game Pass.

• Zdroje: bleedingedge.com, news.xbox.com

i Mohlo by vás zajímat
P-DC1-WEB23