Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Do Xbox Game Pass přibudou koncem února nové hry (AKTUALITA)

• Autor: Alexandra Vaníková

Na oficiálním twitterovém účtu Xbox Game Pass se objevila zpráva o nových hrách, které obohatí nabídku titulů v Xbox Game Passu. Ty si můžete zahrát zcela zdarma (pokud máte službu předplacenou) jak na konzolích Xboxu tak na PC. Koncem února se můžete těšit na 8 čerstvých titulů – je však třeba připomenout, že nabídka her se bude pro majitele PC a Xboxu mírně lišit. 

Na Xbox One se dostane: Ninja Gaiden 2 (20.2.), Kingdom Hearts 3 (25.2.), Two Point Hospital (25.2.), Wasteland Remastered (25.2.), Yakuza 0 (26.2.), Jackbox Party Pack 3 (27.2 .)

PC hráči mohou očekávat Two Point Hospital (25.2.), Wasteland Remastered (25.2.), Yakuza 0 (26.2.), Indivisible (bude oznámeno) a Reigns: Game of Thrones (bude oznámeno).

Xbox Game Pass; screenshot: konzole Xbox Game Pass; screenshot: PC

• Zdroje: Twitter

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

WEB7