Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Každý týden nová hra zdarma na Epic Store i v roce 2020 (AKTUALITA)

• Autor: Alexandra Vaníková

Ve svém nejnovějším prohlášení se Epic Games chlubí nejen množstvím exkluzivit, které na Epic Games Store zavítají v tomto roce, ale také oznamuje, že od modelu „hra zdarma každých 7 dní“ nehodlá upustit. Každý týden tak v obchodě najdete jednu plnou hru, kterou si budete moci stáhnout zdarma a ve vaší knihovně zůstane už navždy. 

Společnost navíc ve zmiňovaném prohlášení zveřejnila i rozsáhlou infografiku zachycující milníky od spuštění její digitální platformy v prosinci 2018. Dozvíte se v ní například to, že majitelé PC v obchodě utratili už téměř 700 milionů dolarů a že Epic Store hráčům poskytl celkem 73 her zdarma (přičemž celkový počet jejich stažení přesahuje 200 milionů). Největší konkurent Steamu navíc nadále plánuje podporovat vývojáře v tvorbě cross-platformových her a v roce 2020 jich prý několik zavítá i na Epic Store.

Epic Games Store; screenshot; logo

• Zdroje: epicgames.com

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

WEB7