Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Hospicové sdružení Cesta domů

Cesta domů provozuje v Praze Domácí hospic; poskytuje odborné poradenství osobně, telefonicky i na internetu; poskytuje odlehčovací služby v domácnostech klientů; půjčuje pomůcky; nabízí služby veřejné paliativní knihovny; věnuje se ediční a edukační činnosti; pro pozůstalé má klub Podvečer a web Vzpomínky. Své služby nabízí Cesta domů díky mnoha spolupracovníkům, štědrým dárcům a dobrovolníkům, kteří vědí, že je třeba se umírání zbytečně nebát, že je součástí života. 

"Děkujeme společnosti Alza.cz za dlouhodobou spolupráci a podporu. V letošním roce podpořila společnost Alza.cz Cestu domů kromě prodeje produktů Cesty domů v e-shopu Alza.cz také darováním dataprojektoru a inkoustové tiskárny a nažehlovacích fólií, které využijeme při výrobě látkového adventního kalendáře. Výtěžek z prodeje kalendáře bude využit na podporu služeb Cesty domů.


Cesta domů není jen sdružení a nejsou to jen zaměstnanci. Nejsou to jen zdravotnické pomůcky, není to jen auto, které je vozí po Praze, není to jen web. Cesta domů je také výzva k boření tabu a překonání strachu, jimiž jsou smrt a umírání v naší společnosti opředeny. V tom jí ale pomáhá mnoho lidí - dobrovolníci, dárci, novináři, politici, lékaři a také zaměstnanci a zákazníci Alza.cz. Děkujeme." Mgr. Andrea Matoušková, Cesta domů

 
CestaDomu_AdvKal                     CestaDomu_AdvKalII
P-DC1-WEB12