Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Huawei 24. února představí své hardwarové novinky (NOVINKA)

Aktualizováno

Jak jsme vás informovali, letošní MWC 2020 v Barceloně, který se měl konat příští týden od 24. do 27. února, byl kvůli koronaviru zrušen. Výrobci tak musí hledat náhradní termíny a způsoby, jak své novinky představí. Huawei nyní oznámil, že svou soukromou akci uspořádá právě 24. února a bude ji vysílat na YouTube.

Huawei konference

Přenos se bude konat v pondělí 24. února ve 14 hodin našeho času a probíhat bude v angličtině. Představit se mají hardwarové novinky i náhrada za Google služby. Jednou z nich má být nástupce skládacího telefonu Huawei Mate X, který by se dle spekulací mohl jmenovat Huawei Mate Xs. Měl by si ponechat design předchůdce, pohánět by jej ale měl Kirin 990 s podporou 5G. Mluví se také o schopnosti 65W nabíjení či nižší ceně než u původního Mate X. Není však vyloučeno, že výrobce jen oznámí jeho přístup na globální trhy.

K tomu bude Huawei potřebovat jiné než Google služby, proto pracuje na svých vlastních. A na konferenci příští týden pravděpodobně spustí svou verzi s názvem HMS (Huawei Mobile Services). Prvními telefony mají být Honor V30 a V30 Pro, které se představily už loni na podzim a které by tak konečně mohly zavítat na evropské trhy. Služby HMS by měl obsahovat také Huawei Mate 30 Pro.

Dle obrázku výše, jen měl původně sloužit k propagaci konference na MWC 2020, bychom se měli dočkat také chytrých hodinek, True Wireless sluchátek, notebooku, televize, zařízení k VR či něčeho spojeného s automobilismem. Je možné, že čínská společnost poskytne také informace k chystanému Huawei P40. O novinkách vás budeme informovat.

    i Mohlo by vás zajímat

    Zdroj: huaweicentral.com, gsmarena.com

    P-DC1-WEB19