Obnovit stránku

Naše pobočky jsou od 22. 10. otevřené pouze pro výdej objednávek. Využijte bezpečného nakupování z pohodlí domova nebo zkuste jeden z našich AlzaBoxů. Reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Inteligentní osobní váha

Přechytračte vaši hmotnost

Inovativní váha Aria od společnosti Fibit změří váhu, podíl tukové tkáně a index tělesné hmotnosti (BMI). Výsledky okamžitě přenese pomocí WiFi na váš soukromý účet, kde se znázorní vývoj vašeho těla na přehledných grafech.

Podíl tukové tkáně je esenciálním ukazatelem zdraví člověka. Vyjadřuje se v procentech a ideální hodnota závisí na věku a pohlaví.

Index tělesné hmotnosti zkoumá zda je člověk podvyživený, v normě či obézní. Výhodou metody je možnost porovnání různě vysokých lidí. Index spočítáme vydělením hmotnosti druhou mocninou výšky.

Povrch této elegantní váhy je tvořen z hygienického tvrzeného skla a je odolný vůči vlhkému prostředí koupelen a případnému potřísnění vodou. Na podsvíceném LCD displeji se přehledně zobrazuje váha v jedné ze tří nastavitelných měrných jednotek.

Aria rozpozná až 8 lidí - může ji tedy používat celá rodina. Data konkrétního uživatele jsou pak přístupna pouze jemu samotnému. Odpadá tedy obava a stud.

Pomocí fibit softwaru si kromě mapování progresu můžete zakládat i cíle, za jejichž splnění dostáváte odznaky. O přiblížení k danému cíly vás informuje upozorněním mobilní telefon, ve kterém se dá i plánovat a zaznamenávat jídelníček a cvičební plán. Aria také podporuje mobilní aplikace třetích stran.

O firmě Fitbit 
Sídlo firmyUSA, San Francisco
Založena2007
Webové stránkywww.fitbit.com
P-DC1-WEB27