Obnovit stránku

Čínský Hong Kong je zaslíbené místo pro vymýšlení nápaditých produktů. Společnost WowWee již vytvořila několik robotických hraček, ale teprve nová řada MiP patří na samotný vrchol tohoto odvětví.

Seznamte se s WowWee MiP

Už na první pohled je vidět, že se nejedná o žádnou obyčejnou hračku, ale o pořádně chytrého robůtka. Jeho docela jistý pohyb připomíná jízdu oblíbeného vozítka Segway a rozhodně se nebojí ani složitějších manévrů. Klidně vám i zatančí na puštěnou hudbu!

Kromě toho s ním můžete zábavně nacvičit až 50 gest, kterým porozumí a následně vykoná požadovanou činnost. Ta největší zábava však přichází až s instalací ovládací aplikace do vašeho chytrého telefonu či tabletu.

WowWee - MIP

Zábava z moderní doby

Aplikace je samozřejmě šířena zcela zdarma, takže se její instalace nemusíte nijak obávat. Ihned poté lze převzít kompletní kontrolu nad robotem a určovat jeho pohyb. Klidně mu namalujte trasu a on se hned vydá na cestu. Také ho ovládáte jako autíčko na dálkové ovládání, takže si stačí nachystat nějakou opičí dráhu a s kamarádem soutěžit, kdo ji rychleji zdolá.

Velká legrace se dostaví, pokud proti sobě postavíte dva roboty. Kromě závodění se umí mezi sebou i docela solidně poprat a vyměnit si několik dobře mířených úderů. Vše samozřejmě pod vaší plnou kontrolou.

WowWee - MIP

WowWee MiP je jedinečný inteligentní robot, který pobaví malé děti, ale nadchne svým umem i dospělé. Zvídavě prozkoumá váš domov, a když si ho nebudete dlouho všímat, tak bude smutný.

O firmě WowWee
Sídlo firmyHongkong, Čína
Založena1980
Webové stránkywww.wowwee.com
P-DC1-WEB22