Obnovit stránku

iPhone SE 2020 (RECENZE): ideální mobil pro vstup do světa Apple telefonů

Recenze

• Autor: Petr Kazimirski

Do rukou se mi dostal nový Apple iPhone SE 2020 a jako bývalý majitel prvního SEčka mohu objektivně zhodnotit rozdíly a hlavní výhody jeho nástupce. Jedná se o cenově nejdostupnější iPhone s letitým, ale velmi oblíbeným designem, výkonným čipsetem a dalšími vylepšeními. V této recenzi se dozvíte, proč má cenu na něj upgradovat a jeho koupí vstoupit do světa jablíčkářů.

i

Recenze iPhone 2022 –⁠ vyplatí se připlatit za novější model? V čem se liší? Zjistíte v našem testu.

Recenze iPhone SE 2020

iPhone SE 2020 (RECENZE) – OBSAH

 1. Balení iPhonu SE 2020 ještě obsahovalo vše, brzy se to ale změní
 2. Vzhledově je skoro k nerozeznání od designu iPhone 8
 3. Procesor A13 Bionic dělá z iPhonu SE 2020 výkonný stroj
 4. iPhone SE 2020 fotí velmi dobře i s jedním objektivem
 5. Celodenní používání telefonu bez nabíjení není problém
 6. iPhone SE 2020 jakožto nejvýkonnější telefon své cenové třídy
 7. Toto jsme o iPhonu SE (2O2O) psali dříve

Balení iPhonu SE 2020 ještě obsahovalo vše, brzy se to ale změní

Jak již u produktů Apple známe, telefony chodí v klasické pohledné bílé krabičce, která přišla i mně. Její obsah u Apple iPhonu SE 2020 není nijak zbytečně přeplácaný a po otevření zde jako první najdeme malou složku, ve které se nachází zjednodušený návod v českém, slovenském a chorvatském jazyce. Nechybí zde ani malé otevírátko na slot pro SIM kartu. Součástí jsou i dva další papírky s podrobnějším návodem k telefonu a dvě Apple nálepky. Pod touto složkou již najdeme nejdůležitější vybavení. Nabíjecí adaptér s kabelem a drátová Earpods sluchátka s lightning konektorem.

iPhone SE 2020 - obsah balení
iV době psaní této recenze balení iPhonu SE 2020 obsahovalo ještě i nabíječku a sluchátka. Nově se to ale změní. Kterých modelů se změna týká, zjistíte v článku iPhony mají štíhlejší balení. Jaká vybrat sluchátka a nabíječku?

Vzhledově je skoro k nerozeznání od designu iPhone 8

Hlavním poznávacím znakem modelové řady SE neboli Special Edition je fakt, že si design propůjčuje z jiných modelů. U Apple iPhonu SE 2020 je to iPhone 8, jen s jediným rozdílem – umístěním loga Apple více do středu zad. Já osobně tento krok hodnotím velice pozitivně, jelikož se tak řadí stále mezi telefony, které nejsou jak displejem, tak samotnou velikostí telefonu příliš velké.

Menší 4,7" LCD displej s HD rozlišením je z mého pohledu naprosto ideální, jelikož je na sledování filmů a hraní her dostačující a při projíždění internetu nemusím kdejak kroutit palec, abych dosáhl na vrchní část displeje. Pod displejem se nachází Touch ID tlačítko, což hlavně v dnešní době nošení roušek přijde velice vhod.

iPhone SE 2020 - vzhled
Displej iPhonu SE ohraničují rámečky na horní i dolní straně.

Záda zařízení Apple iPhone SE 2020 jsou skleněná, což smartphonu dává elegantní design. Na druhou stranu jsou mnohem náchylnější na rozbití a lehce zde zůstávají otisky prstů, což však v případě bílého provedení není skoro vůbec vidět. Ani po několika dnech každodenního používání telefonu jsem však na zádech nenašel jediný náznak škrábance či rozbití.

i

Na levé straně telefonu se nachází dvě tlačítka na ovládání hlasitosti a přepínač zvukových režimů. Na pravé najdeme už jen zamykací tlačítko a slot pro SIM kartu. Telefon díky svému tvaru a velikosti příjemně padne do ruky a dá se s ním jednoduše manipulovat. Nechybí ani voděodolnost IP67.

iPhone SE 2020 - vzhled
Jediný vizuální rozdíl mezi modelem iPhone 8 a iPhone SE 2020 je Apple logo na zádech telefonu, které je nyní více ve středu.

Dvojice stereo reproduktorů na spodní straně zařízení podává velice dobrý výkon a kvalitní zvuk. Hlasitost reproduktorů není sice nejvyšší, ale na druhou stranu při maximální hlasitosti nevydávají onen nepříjemný chrčivý zvuk a pro domácí poslech jsou naprosto dostačující. V případě, že Apple iPhone SE 2020 budete chtít poslouchat hudbu na drátových sluchátkách s 3,5mm jack konektorem, budete muset dokoupit redukci, jelikož na spodní straně zdířku na připojení sluchátek s tímto konektorem nenajdeme a v balení se tato redukce nenachází.

iPhone SE 2020 - vzhled
Pohled na spodní stranu smartphonu.

Procesor A13 Bionic dělá z iPhonu SE 2020 výkonný stroj

S novým iPhonem SE 2020 přišla také spousta vylepšení pod jeho povrchem. Hlavním rozdílem je přítomnost výkonného čipsetu A13 Bionic, který pohání i všechny iPhony 11 z roku 2019. V kombinaci s 3 GB RAM pamětí, která v tomto případě bohatě stačí, podává jeden z nejlepších výkonů mezi telefony v této cenové výši a může mu ho závidět i spousta konkurenčních vlajkových lodí.

Pro vyzkoušení jsem spustil najednou několik náročnějších aplikací, které jsem poté postupně nechával běžet na pozadí, ale na telefonu nebyla jediná známka zatížení ani přehřívání. Spouštění aplikací a celková rychlost grafického prostředí iOS je tak velmi rychlá a spolehlivá.

Softwarová podpora je na Apple iPhone SE 2020 dle výrobce stanovena na 5 let, a tudíž by uživatelé měli ještě zvládnout nainstalovat aktualizaci iOS 18. Jak již u Apple produktů víme, životnost zařízení je opravdu zaručená a pět let si s tímto telefonem dokážu bez problému představit.

i Apple iPhone 12 (RECENZE): 5G, OLED a osvědčený design

V případě her na mobilních telefonech je iPhone SE 2020 ideální herní mašinou. Ačkoliv displej není příliš velký, výkon je naprosto dostačující a telefon se dobře drží v ruce. Na test jsem vyzkoušel PUBG Mobile, přičemž na maximální grafické detaily a maximální FPS rozjede hru bez potíží. Jediným menším problémem je lehčí zahřívání zařízení během hraní, ale s tímto jsem se zatím setkal u všech zařízení, na kterých jsem tuto hru hrál, tudíž to nevidím jako zásadní problém.

Další testovanou hrou byla závodní hra Asphalt 9. Opět jsem nastavil co nejlepší možnou grafiku a telefon znovu předvedl naprosto famózní výkon a nedal na sobě vůbec znát, že by jej hra nějakým způsobem zatěžovala. U této hry nedocházelo ani k přehřívání zařízení.

iPhone SE 2020 - vzhled
Telefon hry rozjel na plné detaily při maximálních FPS. Obraz nebyl nijak rozmazaný, ani se nezasekával.

Přítomnost procesoru A13 Bionic se projevuje i v dalších vylepšeních, jako je například konektivita telefonu. Vysokorychlostní připojení LTE jede při rychlosti až jednoho gigabitu a nově podporuje také připojení WiFi 6. Telefonu Apple iPhone SE 2020 nechybí ani nejnovější Bluetooth 5 a nově také možnost připojení eSIM karty, což se hodí především pro ty uživatele, kteří chtějí smartphone propojit také se svým pracovním životem.

iPhone SE 2020 fotí velmi dobře i s jedním objektivem

Někdo může považovat jeden objektiv u Apple iPhonu SE 2020 za nedostatek. Čipset A13 Bionic ale odvádí hodně velkou práci a chybějící objektivy nahrazuje. 12Mpx fotoaparát se clonou f/1,8 není mezi fotomobily nejlepší hodnota. Fotky ale mají skvělé detaily, jsou ostré a díky technologii SMART HDR si dobře poradí s kontrastem nebo barvami i proti světlu. Další funkce, které se dají využít, jsou panorama, portrét, čtverec a samozřejmě live fotky. Uživatel má na výběr mezi velkým množstvím barevných filtrů. Fotoaparátu nechybí ani funkce čtečky QR kódu.

iPhone SE 2020 - fotoaparát iPhone SE 2020 - fotoaparát iPhone SE 2020 - fotoaparát
Ukázka venkovních fotografií. Funkce Smart HDR krásně pracuje s oblohou v pozadí.
i Všechny fotografie naleznete na Google Disku.

Velkým překvapením pro mne byla možnost pořízení portrétových fotografií i přes fakt, že se zde nachází jen jeden objektiv. Objektivu zde totiž pomáhá umělá inteligence, která dokáže dobře rozpoznat lidskou figuru, a v některých případech tak funguje lépe než objektivy některých zrcadlovek. Přední selfie kamera iPhonu SE 2020 zůstala beze změny. Najdeme zde 7Mpx čočku, která v dobrém světelném prostředí vyfotí velice hezké snímky. 

iPhone SE 2020 - fotoaparát iPhone SE 2020 - fotoaparát
Režim portrétu jsem vyzkoušel fotit přes 12Mpx selfie kameru a výsledky byly velmi dobré. Procesor A13 Bionic společně s objektivem odvádí skvělou práci. Můžeme vidět, že Apple iPhone SE 2020 rozpozná také části oblečení (kapuce, čepice) a nesoustředí se jen na obličej, ale i na další části těla. Na levém snímku jsem využil možnost černého virtuálního prostředí a lze vidět, že smartphone zachytil také moji ruku.

V rámci focení mi však v případě tohoto modelu chybí noční režim. V přítomnosti dostatečného množství světla fotky vypadají ještě poměrně ostře, jakmile jsem však začal fotit v místech s horším světlem, začalo se na fotkách objevovat poměrně velké množství šumů a detaily na tom také nebyly dvakrát dobře.

iPhone SE 2020 - fotoaparát iPhone SE 2020 - fotoaparát iPhone SE 2020 - fotoaparát
Na nočních fotografiích se pouze při horším osvětlení objevuje šum a zhoršené detaily. V ostatních případech jsou z mého pohledu vynikající.

Zkušenost s natáčením videí na tento telefon byla opravdu úžasná a mohu říct, že v tomto případě Apple iPhone SE 2020 odvádí naprosto famózní práci. Videa v rozlišení 4K při 60 snímcích s optickou stabilizací zvládá bravurně. Barvy jsou ve výsledku krásně vyvážené, díky optické stabilizaci nejde poznat ani chůze člověka s telefonem a do toho je ještě nahráván stereo zvuk z mikrofonu. Natočená videa mě velice příjemně překvapila a troufám si říct, že se jedná o nejlepší telefon pořizující videa této kvality v jeho cenové výši. Možnost natočení zpomaleného záběru je samozřejmostí, to buď s 240 FPS, nebo 120 FPS.

Optická stabilizace funguje perfektně a na pořízených videích nelze skoro rozpoznat chůzi při natáčení.

Fungování technologie Smart HDR si můžeme všimnout, jakmile objektiv zachytí větší část oblohy. Smartphone automaticky upraví oblohu tak, aby příliš v záběru nezářila a přidá jí značný kontrast.

Celodenní používání telefonu bez nabíjení není problém

Baterie nového iPhonu SE je citlivějším tématem, a to z toho důvodu, že má kapacitu pouhých 1 821 mAh. V takovém případě záleží, jak často jej uživatel používá. Při občasné práci s telefonem je baterie schopna vydržet i něco okolo dvou dnů. Jakmile jsem však telefon používal například na točení a focení, nebo na delší hraní her, po pár hodinách jsem již hledal nabíječku. Pokud jej však používáte pouze na občasné prohlížení sociálních sítí, zpráv na internetu a k dalším základním funkcím, je baterie Apple iPhonu SE 2020 naprosto dostačující.

i Rychlé nabíjení (INFORMACE): porovnání jednotlivých technologií.

Příjemně mě překvapila i podpora 7,5W bezdrátového nabíjení. iPhone SE 2020 podporuje také 18W rychlonabíjení, ke kterému je však nutno dokoupit adaptér (například tento), jelikož se v balení nachází základní 5W nabíječka, s níž se telefon na 100 % nabil přibližně za 2 hodiny.

iPhone SE 2020 jakožto nejvýkonnější telefon své cenové třídy

iPhone SE 2020 - recenze

iPhone SE (2O2O)

Mobily

Pokud vezmeme v úvahu cenu, za kterou se Apple iPhone SE 2020 prodává, můžeme říct, se jedná o nejvýkonnější telefon roku 2020 v této cenové relaci. Kvalitní procesor A13 Bionic z něj dělá naprosto dokonalé zařízení, které podává neuvěřitelné výkony. Nový iPhone SE nejvíce ocení zejména ti uživatelé, kteří nepotřebují příliš velký displej a celkovou velikost telefonu. Poměr ceny a výkonu je jeden z jeho klíčových parametrů. Pokud tedy přemýšlíte o koupi nového iPhonu a nechcete se příliš plácnout přes kapsu, iPhone SE s nesmrtelným designem je perfektním řešením. Je to také ideální mobil pro ty, kteří chtějí zakoupit svůj první jablečný telefon a neví, který si vybrat.

Klady

 • Ideální velikost do ruky
 • Jednoduchý a elegantní design
 • Kvalitní fotky a video
 • Výkonný procesor A13
 • Skvělý poměr cena/výkon

Zápory

 • Absence nočního režimu
 • Při intenzivním používání kratší výdrž baterie
i Mohlo by vás zajímat

iPhone SE 2020 je ideální volbou pro ty, kdo nepotřebují příliš velký displej a hledají telefon, který nabídne hodně muziky za málo peněz. Výkonný procesor A13 Bionic z něj dělá naprostou mašinu a jeho chloubou je nepochybně i nestárnoucí design, který se do důchodu rozhodně nechystá.

Petr Kazimirski

Petr Kazimirski

Jsem studentem Mendelovy univerzity v Brně a pocházím z Ostravy. S oblibou se zajímám o dění jak ve světě technologií, ale také ve světě sportu. Počítačové hry, mobilní telefony a skateboarding je mou vášní již několik let a rád se o své zkušenosti dělím s ostatními.

Toto jsme o iPhonu SE (2O2O) psali dříve

První iPhone SE se představil už v březnu roku 2016 a byť měl oproti konkurenci jen 4palcový displej, získal si značnou oblibu. Mnoho majitelů na něj nedá dopustit ani dnes, už to ale chtělo nástupce, kterým se letos konečně stal iPhone SE 2. generace. Designem i velikostí vychází z iPhonu 8 a má skvělý poměr ceny a výkonu.

iPhone SE 2020

iPhone SE 2020 – OBSAH

 1. V oblasti designu vsází nový iPhone SE na osvědčenou klasiku
 2. Displej iPhonu SE 2020 dostal úhlopříčku 4,7" a haptickou odezvu
 3. Nový iPhone SE pořádně zrychlil
 4. iPhonu SE nechybí tlačítko Touch ID
 5. iPhonu SE: cena je jedním z největších taháků
 6. Zahraniční recenze iPhonu SE
 7. iPhone SE: tvrzená skla a ochranné kryty

V oblasti designu vsází nový iPhone SE na osvědčenou klasiku

Nový iPhone SE se vzhledově příliš neliší od iPhonu 8, respektive iPhonu 7, čímž vychází vstříc všem, kteří volali po zachování starého známého designu s home buttonem. Přítomny jsou zde tedy i široké rámečky a zkrátka vzhled, který k iPhonu patří už roky. Oproti „osmičkovému“ iPhonu nedošlo k žádným odlišnostem ani na zadní straně, i u nového iPhonu SE zde najdeme jeden objektiv fotoaparátu s mikrofonem a dvoudiodovým bleskem. Barevné varianty jsou bílá, černá a nově je tu od začátku i verze (Product)RED, tedy červená.

iPhone SE, barevné varianty
iPhone SE bude k dostání v černé, bílé a červené. 

Oproti současnému standardu je iPhone SE příjemně malý, což mnohým lidem bude vyhovovat. Někteří dokonce volali po návratu telefonu ve velikosti původního iPhonu SE, to už je ale v dnešní době prakticky neprůchozí, jelikož zákazníci zkrátka chtějí větší displeje s lepší možností konzumace obsahu a také větší baterii. Nová generace iPhonu SE tak na rozměrech trochu nabrala, stále se ale v současném mobilním světě jedná o malý telefon. Skleněné tělo zařízení je zde kvůli přítomnosti bezdrátového nabíjení, navíc působí příjemně na dotek. Hrany jsou klasicky hliníkové.

iPhone SE, design
Skleněná záda iPhonu SE slibují přítomnost bezdrátového nabíjení. 

Displej iPhonu SE 2020 dostal úhlopříčku 4,7" a haptickou odezvu

V případě displeje nedošlo po vzoru nových iPhonů k navýšení úhlopříčky. Oproti 4" displeji z první generace iPhonu SE je zobrazovač nového iPhonu SE samozřejmě větší, ale dosahuje naprosto totožných rozměrů a základních parametrů jako ten z iPhonu 8. To není nutně na škodu, stále se jedná o kvalitní technologii s pěkným zobrazením a jasem 625 nitů. Jde tedy o 4,7" panel s rozlišením 1 334 × 750 px. Telefonu nechybí haptická odezva, kdy přístroj zareaguje vibracemi při interakci se systémem. 

iPhone SE, procesor A13 Bionic
iPhone SE sdílí procesor třeba s iPhonem 11 Pro Max. Jde tedy o velmi výkonný čip.
i iPhone 11 (VŠE, CO POTŘEBUJETE VĚDĚT): vyšší výkon, větší odolnost i trojitý fotoaparát

Nový iPhone SE pořádně zrychlil

To, že je nový iPhone SE nejlevnější ze současné modelové řady Apple iPhone, ještě neznamená, že bude výkonem ztrácet. A to ani náznakem. Integruje totiž procesor Apple A13 Bionic, který je použit i u nejvyšších modelů iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max, a který je momentálně pořád nejvýkonnějším čipsetem v mobilních telefonech. Navíc vysoký výkon podtrhuje tradičně odladěný systém iOS. Slabší je použití operační paměti 3 GB, jelikož je to méně než má i mnohá konkurence střední třídy. Systém iOS si ale díky odladěnosti dokáže vystačit i s takovým přídělem.

iPhone SE, odolnost
Voděodolnost nového iPhonu SE je pod normou IP67.

Jak jsme u Applu zvyklí, podpora paměťových karet chybí, kromě kapacity 64, 128 je ale letošní iPhone SE k dispozici i ve 256GB variantě. Uživatel navíc může využít i kapacity online úložiště iCloud. Fotoaparát zůstává na hodnotě 12 Mpx se světelností f/1,8. iPhone SE využívá jen jednoho objektivu, i tak ale nechybí podpora rozostření pozadí na snímcích, tzv. efekt bokeh. Ten je nový iPhone SE schopný fotit i předním 7Mpx snímačem. Apple slibuje funkci QuickTake, kdy je možné podržením spouště při focení ihned natáčet videozáznam.

i Podívejte se, jaké bezdrátové nabíječky máme v nabídce.

iPhonu SE nechybí tlačítko Touch ID

Nový jablečný telefon klasicky odemkneme otiskem prstu přes Touch ID. Apple na něj tedy nezanevřel a vzhledem k nižší ceně iPhonu SE nemohl zvolit dražší technologii Face ID. Skleněné tělo napovídá, že nechybí přítomnost bezdrátového nabíjení a rychlé nabíjení díky 18W nabíječce slibuje nabití na 50 % kapacity za 30 minut. Na iPhonu SE díky lepšímu výkonu využijeme všechny výhody operačního systému iOS 13, mezi něž patří pokročilá editace videa, rychlejší spouštění aplikací či třeba hraní si s aplikacemi a hrami v rozšířené realitě.

iPhone SE, design
Nový iPhone SE podporuje všechny funkce systému iOS 13.

iPhonu SE: cena je jedním z největších taháků

Nový iPhone SE můžete vybírat hned ve třech paměťových verzích a také ve třech barevných odstínech. Cena začíná na skvělých 12 990 Kč, další varianty a jejich cenovky uvádíme níže. Od 24. dubna je iPhone SE 2. generace již v prodeji.

Parametry/Model iPhone SE 2020 iPhone 8
Displej 4,7" (16 : 9) 4,7" (16 : 9)
1 334 × 750 px, 326 ppi 1 334 × 750 px, 326 ppi
IPS IPS
Zadní fotoaparáty hlavní: 12 Mpx, f/1,8, 4K video s 60 fps hlavní: 12 Mpx, f/1,8, 4K video s 60 fps
Přední fotoaparát 7 Mpx, f/2,2, Full HD video s 30 fps 7 Mpx, f/2,2, Full HD video s 30 fps
Čipset Apple A13 Bionic Apple A11 Bionic
RAM 3 GB 2 GB
Interní úložiště 64 / 128 / 256 GB 64 / 128 GB
Operační systém iOS 13 iOS 13
Podpora sítí 5G
Akumulátor 1 821 mAh 1 821 mAh
rychlonabíjení / bezdr. nabíjení: 18 W / 7,5 W rychlonabíjení / bezdr. nabíjení: 15 W / 7,5 W
3,5mm jack
Stupeň krytí IP67 IP67
Rozměry 138,4 × 67,3 × 7,3 mm 138,4 × 67,3 × 7,3 mm
Hmotnost 148 g 148 g
Cena 12 990 Kč* 13 271 Kč*
*Ceny jsou platné k 15. 4. 2020.

Zahraniční recenze iPhonu SE

Od vydání se k iPhonu SE upírá spousta pozornosti a mnoho webů si své poznatky nenechalo pro sebe. Co o telefonu říkají?

Své zhodnocení zveřejnil známy youtuber MKBHD. Ten je zvyklý na lepší kvality displeje. Zejména na moderní OLED displej s vysokým jasem a vyšší obnovovací frekvencí. Zde mu chybí rovněž možnost probudit displej ťuknutím na něj. Rychlost telefonu je ovšem skvělá. Výkon iPhonu SE zaručí nejdelší „trvanlivost“ ze všech telefonů v této cenové kategorii. Podpora nových updatů bude jistě dlouhotrvající. Telefon zřejmě vydrží celý den v provozu, pohodlné je nabíjet jej bezdrátově. Vzhledem k ceně je kvalita fotoaparátu nadprůměrná, příliš nepotěší pouze snímky za šera. Velice pozitivně hodnotí i kvalitu 4K videa.

iPhone SE není již tak malý, jako jeho předchůdce, přesto je znatelný rozdíl oproti vlajkovým lodím s podobným výkonem. Zdroj: youtube.com

Podobně to vidí i Dieter Bohn z theverge.com. Za takovou částku, s přihlédnutím k tomu, že jde o iPhone, je to skvělá volba. Jde jen o drobnosti, které někomu mohou vadit. Kolem displeje jsou na dnešní dobu široké rámečky, třebaže konkurence se jich dokázala zbavit. Velikost telefonu není o tolik menší než třeba iPhone 11 Pro, přitom displej má pouze 4,7". Poslední výtkou je absence 3,5mm jack konektoru. Android telefon s podobnou cenovkou nemá příliš slibnou budoucnost v podpoře updatů systému, to se iPhonu netýká. Telefon velmi chválí, skvělá je kvalita videa a snímky za dobrých světelných podmínek. Také on doporučuje připlatit za 128 GB model.

Logo Apple je umístěno doprostřed zadní strany. Zdroj: theverge.com

Redaktor Gareth Beavis z techradar.com si pochvaluje kompaktní rozměry a váhu. Technologie displejů mobilních telefonů se posunula o kus dál, na novém iPhonu SE je znát třeba horší čitelnost na slunci. Režim portrét ve fotoaparátu není tak dokonalý, jako v telefonech s vícero objektivy. Obecně však snímky dosahují výborných kvalit. Beavisovi se příliš nezamlouvá výdrž baterie. Nemyslí si, že je to na celodenní používání a rád by viděl vyšší kapacitu. Cenovka iPhonu SE je ale nastavena opravdu velmi příjemně nízko a jedná se o skvělou koupi.

iPhone SE: tvrzená skla a ochranné kryty

Každý telefon je dobré si při běžném používání chránit, iPhone SE nevyjímaje. Základem jsou ochranná skla a pouzdra.

i Mohlo by vás zajímat

Po dlouhém čekání jsme se konečně dočkali nástupce původního iPhonu SE. Tento telefon se bude líbit těm, kteří požadují perfektní výkon, ale nechtějí za telefon platit vysoké částky. Spolehnout se můžete na odladěný systém se zajištěnou podporou ještě několik dalších let, kvalitní hardware a velmi slušný fotoaparát.

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB04